• 11ats.

  Sakykit mamos, ar Jus vengiat nuogumo prie savo vaiku, ypatingai berniuku? Kalbu apie 3 metu ar panasaus amziaus berniukus. Ar iseinate kazkur kitur perrsirengti. Nuoguma turiu omenyje persirengiant liemenele, kelnaites ir pan. Ir kada reiketu jau sleptis nuo vaiko?

  Kai vaikas buna uzsiemes ar zaidzia dar buna kad prie vaiko kokia liemenele apsirengiu, nors jis dar neziuri net. Bet buna situaciju kad neisvengiamai vaikas pamato nuoga, staigiai i dusa ilekes ir pan.

  kvapni_fejaKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Kol kas rengiuosi prie jo, nes dar matau, kad jam giliai dzin, nekreipia demesio.

  reda83

 2. 3

  Mano sunui 1.5 metai dar tik, bet jau vengiu persirengineti jam matant.

  Yuki

 3. 3

  Mano vaiku šiek tiek virš trijų metų. Jam dar didelės reikšmės neturi mano nuogumas, bet specialiai prie jo nesirengiu. TIkrai būna situacijų kai jis žaidžia o aš tiesiog persirengiu, jam nerūpi ką aš ten darau ir aš drąsiai rengiuosi. Arba jei įlekia į dušą o aš nuoga irgi ten nerėkiu, nesidangstau ir tikrai ne nejaukiai jaučiuosi. Elgiuosi įprastai ir jam nėra kažkokio diskomforto ar jis nuogas, ar aš nuoga, ar tėtis nuogas. Buvo neseniai jis man sako čia tavo pimpaliukas čia tavo papai..domisi vaikas, tyrinėja ne tik save bet ir kitus, susipažįsta kad pimpaliukas gali būtu ne toks kaip pas jį :)) Kai saugojau mergaitę irgi jie ten nuo poduko atsistoję buvo nustebę ir mergaitę tokio pat amžiaus sakė nustebus OOO PAGALIUKAS !!! :D
  Žodžiu aš nesigėdiju nuogumo, einu su juo į tualetą, į baseiną einu persirengti kartu.... Specialiai nesišvaistau savo grožybėmis, bet sakau jeigu užklumpa ar yra tokia situacija pvz kai reikia nueiti į tualetą kartu kur nors viešajame tualete tai nesureikšminam :)

  lydekaite

 4. 2

  Jei man reikia persirengti einu i vonia, kad niekas nematytu. Nereikia cia visiems visko rodyti :)

  ZivileN

 5. 2

  "anonime", normali ar ne, tai ne tau spresti. Mano pasirinkimas persirengineti mano sunui matant ar ne ;)

  Yuki

 6. 2

  ypatingai nevengiu,buna,kad ir matant rengiuosi,vaikui trys metai

  ruta26

 7. 1

  Kol kas nelabai dar slepiuosi, taciau vyras slepiasi ir pyksta kai as prie vaiko persirengineju, mergytei mano 1,9m.

  Anonimas

 8. 1

  Mano dukrytei 2 metukai ir 5 mėn. Sako pupa, papis. Jei mato, kad rengiuosi tei ant krutinės rėkia papis, šiaip stengiuosi specialiai nesirenginėt. Prižiūriu berniuka kartais metukų ir 4 mėn, tai kai keičiau pampersą norėjo sakyt pupa, bet kažkaip sustojo tei sakau jei čia ne pupa pas lele, o pelytė.:)

  rasarockina

 9. 1

  yuki, o ką jau ten tokio ypatingo turi, kad nuo tokio kūdikėlio reikia slėpti? nenormali kažkokia

  Anonimas

 10. 1

  nesislepiu jei i bega i dusa ar uzklumpa persirengiat,vienam 3,5 metuku kitam greit 8.Specialiai nedemonstruoju,bet tikrai nesigediju,ir abu sunus dar maudau,nei jie gedijasi,nei ka.

  Anonimas