• 14ats.

  Ar dalyvautumėte prastokai organizuojamame mergvakaryje,ar geriau tiesiog pasveikintumėt draugę asmeniškai? (net nežinau kaip tiksliai suformuluoti klausimą,išsamiau aprašiau viduje)

  Va tokia situacija,prieš maždaug mėnesį vaikystės draugė paklausė ar norėčiau sudalyvauti jos mergvakaryje?atsakiau žinoma,norėčiau,tada ji pasakė kad viską organizuoja viena jos grupiokė,ir ji su manim susisieks.ta mergina man parašė,kad viskas vyktų kitame mieste,tema su policija,bus aprangos,kad reikia pervesti 150lt,ir vėliau ji man viską detaliai surašys.viskas ok,pervedžiau pinigus,paskui buvo ramu,prieš kelias dienas parašė kad reikia patogia avalyne būti,nevėluoti,pasiimti nuo uodų purškiklį.sakau gerai,bet kur konkrečiai viskas vyks,kelintą valandą,ar reikia dar kažką pasiimti,kas apskritai vyks,kokia programa?ji atrašė cituoju ---pas drauge tas failas ,ji tik ats tai ka apsirupinti ka jie nurode---..ir vėl nieko nesuprantu,kas tie jie,kodėl aš negaliu gauti tos programos,juk ne nuotaka esu,kad būtų paslaptis.taip nieko ir nežinau o iki šventės jau neliko net savaitės,o ta mergina žino,kad aš turiu vaikiuką,kad man reikia pasiderinti,kad nevairuoju,ir turiu apgalvoti,kaip kitam mieste būti laiku ir vietoj,tik neaišku kur..galbūt reikės dar kažką dasipirkti,ar įsidėti.ten organizuoja nuotakos grupiokės,aš jų nepažįstu,bet maniau bus smagu,juk svarbiausia nuotaka,o dabar jos man nieko nesako ir pradedu galvoti,ko aš išvis čia vėliausi,geriau pasveikinčiau pačią draugę ir tiek..kaip elgtis patarkit merginos?man jau net nebėra noro ten dalyvauti...

  sandrituteVestuvėsĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Beje, stengčiausi viską surašyti ar susakyti griežtai, bet tikrai negrubiai, o mandagiai - kad paskui organizatorei papasakojus kitoms su kuriomis bendrauja "kokia bjauri ta nuotakos draugė", negriežtų danties ir kreivai nenužvelginėtų kurdamos nekokią atmosferą šventės metu, nes teko nekartą girdėt tokių cirkų, kad dėl organizacinių nesutarimų, šventės metu tenka žiūrėt kaip kitos su išankstine nuostata varto kukulius ir burbuliuoja po nosim... Bet jei išsispręstų klausimas kas kur kaip kada, tai dalyvaučiau tikrai - būna linksma, kai ne tik zuikučiais apsirengusios pardavinėja saldainius praeiviams, o nusisamdo kažkokią teminę programą rengiančius žmones.

  Anonimas

 2. 3

  Paprašyčiau jos telefono numerio, kad pakalbėt normaliai - visos drąsios beleką belekaip parašyt kai su jom tiesiogiai nešneki, o pakalbėtum, man atrodo, kad išveblentų viską... Ir parašyčiau, jei ji nesugeba suteikti tokios elementarios informacijos, ar nenori duoti savo kontaktų - tegu duoda kontaktus "tų", kurie pravedinės programą (nes jaučiu su policininkais bus beveik tas pats kaip su kariškiais mergvakariuose), arba kitų mergvakaryje dalyvausiančių nuotakos draugių. Pasakyčiau, kad man reikia viską žinoti konkrečiai, nes reikia suderinti asmeninius reikalus (vaiko priežiūrą ir pan.), nes jei nesulaukčiau konkretumo, prašyčiau grąžinti pinigus į sąskaitą, atsisakyčiau dalyvavimo, ir už tuos pinigus nupirkus draugei dovaną, pasveikinčiau asmeniškai, jei ten ta organizatorė iš vaikų darželio pabėgus...

  Anonimas

 3. 3

  Tavo vietoje bandyciau skambinti tai merginai, ir viska issiaiskinti, arba skambinciau tiesiai savo draugei.

  Yuki

 4. 3

  as dalyvauciau bet kokiu atveju.
  1. pervesti pinigai.
  2. jei nedalyvausit nors zadejot, drauge gali ir uzpykti...
  3. kaip ir minejo lauraops - viskas gali buti geriau nei isivaizduojat :)

  arcita

 5. 2

  Tu pilnateise dalyve, kaip ir visos kitos. Reikalauk griezciau, kad issamiai patikslintu visas smulkmenas. As gal dar busimai nuotakai, siek tiek pasiskusciau, kad tikslaus nieko nezinau..
  Tik mergvakaryje dalyvauk, neatsisakyk.

  Imbiere

 6. 2

  tiksliau issiklausinekit kada ta svente ir vaziuokit,pinigelius jau sumokejot,tad pasilinksminsit,gal net ir pranoks jusu lukescius :)

  mamulyte

 7. 2

  sudalyvauk,ir nesuk sau galvos,juk ne pati organizuojiir jai kas bus netaip tai ne tu kalta busi,o beto juk del nuotakos eini,o ne del tu grupiokiu

  Gintee

 8. 2

  Parasyciau tiesiai sviesiai tiesiog: arba man viska parasai kas, kur ir kada, arba as nedalyvauju ir prasau grazinti pinigus. Kai pati turiu vaika suprantu, kad reik viska suderinti ir apgalvoti, o ne paskutines minutes laukti.

  estela24

 9. 2

  tai mano drauge nieko nežino tik patį faktą kad bus šventė.o va ta mergina atrašinėja trumpai ir aišku kad niekas neaišku..vėl jai parašiau ar gali žmoniškai ir išsamiai parašyti kur važiuoti,kas bus,ką turėti su savim..šiaip tikrai buvo noras dalyvauti,o jei buvo surinkti pinigai vadinasi viskas aišku ir kokia programa,be to jau nebesu to amžiaus kad sužinau paskutinę akimirką ir lekiu,reikia man viską susiderinti..žiūrėsiu vėl ką atrašys,mes tik per FB bendraujam tai dar laukt reikia..

  sandritute

 10. 2

  Suprantu, man irgi buvo situacija kai nevisai pritariau organizacijai, bet dalyvavau. Nemanau, kad nuotakai labai patiko, nes tai buvo ne jos stilius, tačiau ji jau pati pasirinko pirmąją pamergę ir turėtų žinoti, ką ji gali. Manau, kad dalyvauti turėtum bent iš pagarbos, tuo labiau, kad ir pinigus kažkur pervedei :)

  Ievu