• 12ats.

  Kokie dalykai su partneriu,vyru,mylimu zmogumi jus "sieja"?..,be seimos,vaiku,buities? Ar turite bendru pomegiu,temu pokalbiams?Ar jum svarbu pabendrauti ar nuveikti kazka kartu,kur ne tik sietusi "reikalai" su romantika ar seimyniniu reikalu aptarimais?

  Gal keistokai skamba klausimas,bet va,cia kazkuri vakara,su vyru aptarinejome krepsini..,o kazkuria diena,keliolikai minuciu,kol sunus buvo mokykleleje,uzsuke kavos,aptareme pasaulio politika,bendrai taip...Ir pamaniau,kaip gera,kad kartais sugebame su vyru "atitrukti" nuo visu buitiniu problemu,rupesciu kasdieniniu..nors trumpam...

  geguziukasŠeimojeĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  Iš tiesų labai geras klausimas, susimąsčiau. Taip tikrai turim apie ką pašnekėti apart vaiką, buities reikalus,darbus. Tikrai pašnekam ir apie globalines problemas, ir apie politiką, ir apie emigraciją... tiesa, dabar perverčiau praeitį, tai kol mažas vaikutis buvo tos temos buvo gerokai užmirštos.. dabar vaikas eina į darželį, mes po darbų kol vaikas miega atsisėdam žinias pažiūrim, pasimokom užsienio kalbos kartu. Jis man padeda, aš jam.. važinėjamės daug abu dviračiais, būna vidury nakties šnekamės, prisimenam kokį nuotykį ar anegdotus pasakojam ir kikenam. Na tikrai pas mus yra ir kitų temų.
  Būtų iš tiesų liūdna jei daugiau apie nieką negalėčiau kalbėti tik apie vaiką, apie namus, apie darbą ir apie kokį nors kaimyną bei gimines. Manau po kiek metų žmogus tampa nebeįdomus, reikia viskuo domėtis, šnekėtis, bendrauti įvairiomis temomis. Svarbu tobulėti gyvenime, o ne stovėti abiems vietoje. Tai nieko gero neatneš :)

  lydekaite

 2. 3

  net nezinau atrodo kartais nieko nera tarp musu. Kartais atrodo, kad tik aistra, bet siaip realiai pagalvojus bei sudejus + ir - esame pakankamai skirtingi, bet kartu ir savo skirtumais papildom vienas kita..
  dar bandau galvoti, kas mus sieja...
  Jis megsta sporta - as ne. As megstu grybauti ir valgyti grybus - jis ne... jis taupus - as ne...ir pan...
  Man svarbiau pabuti su seima - jam su draugais...
  Jis nesa i namus pinius - as juo sleidziu..... Ooo... va ir atsirado bendra... :)

  Shirse

 3. 2

  mes su vyru turime labai daug bendro. abu mėgstame tatuiruotes, pasivaikščiojimus, filmus bendrus žiūrime. mes labai daug laiko praleidžiame kartu. turiu labai gerą vyrą. visada randa laiko man ir sūneliui

  samsung1992

 4. 2

  Uoj turim bendru pomegiu ir turim apie ka pakalbet,kartu megstame taisyti automobili,megstam aptarinet krepsini,merginu ir vaikinu stiliu,keliaujam kartu i grybus(tik jam nepatinka ju valyt). Megstam vaikstinet po gamta,keliauti po aplinkinius miestus ir salis ypac gruodzio menesi kai visi miestai pasipuose. Ir dar daug visko bendro.

  Ermita

 5. 2

  Mes visada viska vienas su kitu pasitariame. Niekada nedarom sprendimu nepasitare. Tikriausiai todel mus sieja labai daug kas.

  Jurginele

 6. 2

  Vienodas tikslai, vertybės ir požiūris į gyvenimą. Nenorėčiau konkreinti

  Pabuciuok

 7. 2

  Daug kas sieja mane su vyru, tarkim draugai, pomegiai, skonis i maista.. Bet yra dalyku, del kuriu nesutariame..

  Robertele

 8. 1

  neturėjom bendros nuomonės, man kažkodėl neteko dar sutikti žmogaus, kuris galvotų kaip aš, todėl kažkuris turi nusileisti, prisitaikyti, nes kitaip labai sunku gyventi

  vinipukas

 9. 1

  oj mes dėl daug ko sutariame ir nuolat diskutuojame kartais net pasiginčijam,dėl išvaizdos,darbo reikalų,dėl patiekalų ir t.t. dar labai mėgstame jai tik kartais kas paima vaikus pasaugoti,tai labai mėgstame išvažiuoti pažaisti teniso,tada atsipalaiduojame abu ir į vienas kitą žiūrim kitomis akimis :)

  Keituks

 10. 1

  Sieja tai kad megstam iskylauti su palapinem ar be ju, abu megstam zvejuoti( nors pagalvoti negalejau kad man patiks zvejyba.o vyras ismoke mane zvejuoti tai patiko kazkaip.)grybauti uogauti ar tiesiog nueiti i miska pasivaiksciuoti. Temo pasikalbet visada randam.nera taip kad sedim ir tylim

  Tnijole