• 18ats.

  mamu pamokslai vietoj atsakymu

  kodel kai cia kazko pasiklausi gauni ne atsakyma o pamokynus,kodel kaikurios mamos taip cia visus megina aukleti,gal perdaug isijaute i mamu role yra ir savo aiskina uzuot atsakiusios i tai kas klausiama?

  gintarteSu aplinkiniaisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 6

  tai būtų gerai ,kad galėtų atsakinėti tik registruoti nariai.Gal mažiau būtų nesusipratimų

  Anonimas

 2. 6

  vien del to mazai besilankau cia.. paklausti praktiskai nieko nebegalima, nes tuoj pat uzsipuola. arba kitos bando savo nuomone iteikti

  samsung1992

 3. 5

  Gintare, paskaiciau tavo klausima ankstesni, kad suprasciau del ko klausi sito klausimo :) tai zinok, cia tau dar viska laba graziai jos pasake, ir gan mandagiai. As cia esu anonimiskai uzpulta ne karta ir taip negudriai, kad siaubas :) tai ik juokina tos, kurios slepiasi. Ir komentuoja tam, kad izeist, nes greiciausiai ju gyvenimas nera nusisekes... Seip jau vos ne kiekvienam klausime yra tu mamyciu, kurios "pamoko" bet nesupranta, kad galbut jusu situacijoj tas netinka, juk nereikia brukti tos savo nuomones, nes ne visiem ji yra priimtina.. Seip jau silulyciau nesinervuot :) ( skamba, kaip pamokymas? ) bet jis nepiktybinis :). Visos atsako taip, kaip joms atrodo... Portalas sis patogus, bet tikrai kai paziuriu jog isvien vienodi klausimai, tai jau net nebeatsakau i juos, praleidziu.. Nes nuobodu jau istikruju ... Cia daugiau skirta bendravimui, o ne kad kazka pasiskaityti, zinias savo patobulinti, nes ne visos cia geba atsakyt i klausima reikiama informacija ... :)

  SantaSantute

 4. 5

  manau yra tokiu piktu raganu,kurios negali nedaryt blogo kitam :D jei kas rimtesnio paklausta,o jos nesupranta ar nezino atsakymo,manau butent tada ir puola,zemina,megina pamokint,nors matyt pacios ne ka ir moka. apeikite siuksles :)

  mylime

 5. 4

  taip ir as tai pastebejau:) vietoj atsakymo- komentaras.gal pas kai kurias tokia jau smegenu struktura, bet jei pats zmogus to nori,kartais pavyksta pasikeisti

  raima

 6. 4

  Aš irgi dėl to esu labai pasipiktinusi, auklėti galit savo vaikus,o moterys klausiančios konkretaus atsakymo tikrai nelaukia išsamaus pamokymo kaip gyventi ;)

  safyra

 7. 4

  žiurint koks klausimas, aš tai nebijau sulaukti ir pamokslų, nes iš jų mokausi, susidarau nuomonę, juk klausimą užduodu tam, kad sulaukčiau įvairiausių nuomonių, o ne tik tokių nuomonių, kurios man patinka, įdomu ar nepamokslautumėt, jei mama nori sodinti 4men vaika, nuo 4men primaitinti kotletais, tik abejingi gali del to nesinervinti. Tai labai priklauso koks klausimas

  vinipukas

 8. 4

  Net nebesijungiu jei ką noriu sakau anonimiškai,kuo toliau tuo kvailesni klausimai,kartais mamos atrodo tokios bukos kai klausia kiek druskos įdėti į blynų tešlą ar jums patinka šitas stalas,skonio reikalas,kadangi mamos skonio neturi tai ir klausimai be skonio.

  Anonimas

 9. 4

  na nuomuone savo pasakyti nėra blogai,kitą kartą gal ta nuomonė ir duoda geresnį atsakymą. Na bet tie puolimai ,kad nemoki gyventi,nemoki vaikų auginti,auklėti,maitinti ,tai tikrai nelabai gerai. Juk kiekvienas susiduriame su kažkokiu nemokėjimu pirmą kartą. Po kurio laiko,kai kurios išmandrėja įgavusios kažkiek tos patirties.

  Anonimas

 10. 4

  as pastebejau kad kiek beklausiu retai gaunu atsakyma,dazniau pamokymu net gal sakyciau pabarimu:) juk ir jos pacios kazkieno akyse atrodo neteisios gal net kvailai besielgencios bet ju turbut nekritikuoja todel ir mokina kitus kaip daryt tarytum paklauso ju cia kas pamokslu:) geras puslapis tik gaila kad vaiku klausimu nepasiklausi,tik papliotkint cia galima turbut apie kazka tik ne vaikus:)

  gintarte