• 2ats.

  Kuno temperatura

  Sveikos. Gal kuriai taip yra? Nebesuprantu kas man darosi, jau pavargau. Mane kamuoja pakilusi temperatura 37. Jauciu ja mazdaug nuo 16 ciklo dienos. mano veidas tiesiog dega, zandai, kakta, rankos saltos, paskui lyg ir praeina bet temperatura tokia pati. Ar tai normalu? Gydytojai negali nieko paaiskinti. is vis mano gydytoja sako uzsiimti kokia veikla, sako man cia nuo nervu. Norisi isgirst tas, kurioms gal panasiai yra. Aciu.

  KacenkaMoters sveikataĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  na jei laikosi pakilusi temperatura, tai faktas, jog kazkas tikrai negerai Jums yra.daktaru pasakymas "nuo nervu" tai lengviausiai nustatoma diagnoze.jei ir toliau taip jausites, ir jausite nerima del to - kreipkites pas kita gydytoja.priezasciu gali buti milijonas, visu simptomai gali buti panasus,, bet priezastys skirtingos

  busimamama2

 2. 0

  Man taip pat yra. Ir taip pat turiu šalančias rankas. Viskas labai panašu. Kokių tyrimų tik nedariau. Viskas idealu. Jau daug metų su taip gyvenu,padeda patalpos pravėdinimas,vėsesnis oras. Prasivaikščiojimai. Jei nerimauji paprašyk visokiausių tyrimų kurie galėtų parodyti uždegimą,ar kokią infekciją. O gal turi kokių kitų simptomų?

  Anonimas