Gal kuri siuvimą siuvimo mašina išmananti žinovė,galėtų paaiškinti kam naudojama pedelė raukimui būtent overlokui? Nelabai suprantu kada tokį raukinį galima daryti būtent su overloku. Ar ta pėdelį atlieka tokią pat raukimo funkciją kaip ir paprasta siuvimo mašina ar kaip?
nuoroda į papildomą pėdelę skirtą raukimui overloku ( krašto apmėtymo mašina)
http://www.siuvimostilius.lt/lt/products/pedeles-buitiniams-overlokams-ir-ploksciasiulems-janome/pedele-raukimui-janome-overlokui

jolakaciene
Anonimas