• 13ats.

  Maxima akcija - Dormeo Primavera

  http://www.dormeo.lt/primavera
  Kaip jums, mamytės, šita akcija? Gal jau kas ir įsigijote ką nors? Kokie atsiliepimai?
  Labai sužavėjo mane tie drugeliai, bet dar net gyvai pačiupinėti neteko, įdomu kaip kokybė.

  JuttaNamaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  jau turiu,nežavi ir turint tuos "drugelius",vaikas norėjo ir nupirkau :( antklodė pati lyg nebloga

  Anonimas

 2. 1

  Lauraops, bet kad ten kaip tik - rašo, kad ne satinas. Medvilnė maišyta su tenceliu. Ir, manau, tas tencel - vienas iš dviejų šitos akcijos "arkliukų". :) Kitas, aišku, dizainerės Kuzmickaitės indėlis. :) Pasiskaičiau, tas tencel liaupsinamas kaip labai geromis savybėmis pasižymintis pluoštas - termoreguliacija, gerai drėgmę išgarina, kai karšta - vėsu, kai šalta - šilta, gaunamas iš (berods) eukalipto, natūralus, ir t.t., žodžiu, ne už šiaip paprastą medvilninę patalynę, net ir su lipdukais, moki tokius pinigėlius.

  Jutta

 3. 1

  Aš kaip ir Giriutė pirkau prieš ketverius metus berods irgi iš maximos antklodę dormeo. Irgi pamenu tada skaičiausi komentarus vieni sakė š...... kiti kad visai nieko. Paėmiau ir nupirkau. Ir tiesą pasakius labai džiaugiuosi. Tiesa, vasara su ja miegoti nelabai įmanoma kai tikrai karšta, bet ir su bet kuria kita antklode kai akršta nesinori miegoti :)) o žiemą tai pasaka - antklodė tikrai labai lengvutė, bet kai bet įlendi į šaltą lovą žiemos vakarą tai tuoj pat šilta pasidaro, neįprastai greitai sušyla kūnas :) turi ir vaikas ir mes su vyru. Niekas ten nesusikalbė man per keturis metus, neplaunu kiekvieną savaitę, bet tikrai ploviau ne penkis kartus ir viskas kuo puikiausiai :) Aš asmeniškai likau patenkinta, kitiems gal kažkas neįtiko.. visada prekė neįtiks kažkam, todėl ne visi ir pirks susidomėję ;)

  lydekaite

 4. 1

  Tai trumpalaike preke, kaip sakoma po 10skalbimo i siuksliadeze.Net po "delikatinio" skalbimo .Neliks nei isvaizdos,nei spalvu.Sunkiai lyginasi. O kunui visai maloni.Orui taip pat laidi ir lengva.Taip ten satinas.Bet ne tas tikrasis. O kazkoks "dvynys" pakaitalas ir tikrai ne 100% medvilne,nors taip ir raso.
  Tai jei kaina jums nesibado,kaip keliems skalbimams,galit pirkt.

  Anonimas

 5. 1

  As esu pirkusi,prie 4metus irgi uz lipdukus-anklode,esu patenkinta.Irgi nera labai stora,bet ir ziema nesusalu.

  grirute

 6. 1

  Reikes paciupinet kaip nueisiu i maxima,prie patalynes dirbus,tai ant kokybes jau niekas neapsaus:)o kokia sudeti jie raso tai buna toli grazu iki tiesos:)

  zdraica

 7. 1

  Dar tik nesenai,nuo 22 dienos teprasidėjo ši lipdukų rinkimo žaidimas . Pačiupinėti teko,užvalkalus. Iškart ištikŗūjų nesužavėjo ši medžiaga. Čia skaitosi 100 % medvilnė satinas. O antklodė rašoma,kad su ja nebus per karšta arba per karšta,tačiau pačiupinėjus,pažiūrejus taip pat nesužavėjo,ji tokia plona,per lengva. Kaži kaip ten miegant ištikrūjų būtų. Bet gražiai atrodo užvalkalai,ypač lipdukų knygelėje. Na bandau rinkti ir pati,bent jau ant anklodės. Nes kaip tik vaikui antklodė nebekokia. Specialiai vistik neskubėsiu rinkti,bet iki kol surinksiu,klausimas ar pirksiu dar.

  Anonimas

 8. 0

  Antklode sakyciau labiau ziemine arba demisezonine. Vasarai tikrai butu per karsta su ja, ypac dviese.
  As pirkau dormeo uzvalkalu komplekta ir oro drekintuva. Uzvalkalai - viskas ok, tokios kokybes ir tikejausi, o va drekintuvas - maloniai nustebino.

  Anonimas

 9. 0

  Sveikos, domina antlodžių ir pagalvių kokybė, gal kas pirkote? Ar anklodės šiltos, ar tokios labiau vasarai? Iš tų pakabintų pavyzdukų neatspėsi, kiek šilta ta antklodė :)
  O mes iš šios akcijos kol kas pirkom tik paklodes, visai vykęs pirkinys, neskystos, bus matyt kaip naudosis ir skalbsis. Geresnės nei Ikėjos.

  Anonimas

 10. 0

  Turiu du vienetus, labai patenkinta :)

  Anonimas