• 10ats.

  Ar jus mamytes zinot kartais savo mazuju kraujo grupe?

  Labutis.Ar jus zinot savo vaiku kraujo grupe kokia?Seip ydomu pasidare kada galima suzinoti koia vaiko kraujo grupe(maza ka).Gal ja nustato tik gymusiems,ir paraso ligonio korton,ar ja veliau-vyresnem amziui nustatyneja?Gal kas zinot ka,o gal jau ir savo mazuju zinot?
  Na mes kadangi mazai sergancios,retai lankomes ligoninej tad kazkaip ir neklausinejus to,o beto gal tuo metu ir negalvoj tas budavo.Taigi as net ir savo vyresniosios ,kurei 17 metai tuoj nezinau.O kaip jus,gal kas zinot?Ir turbut tik is venos imant nustato?(oi gaila mazuju taip baditi)

  FaustaKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  beabejo, kad zinau, suzinojau GN, kai pagimdziau ir is vaiko buvo paimtas kraujas, tokius dalykus reikia zinoti, akd kilus problemoms, netektu gaisti laiko nustatant kraujo grupe.

  Adri

 2. 1

  as zinau ir savo vaikuciu ir savo vyro kraujo grupe

  tikmama

 3. 1

  Zinau,pasake po gimdymo.
  Galima bet kada padaryti ir suzinoti,kiek zinau taip is vienos ima.

  Jolka123

 4. 1

  Zinau,dar gimdymo namuose nustate.

  grirute

 5. 1

  zynojau nuo pat gimimo. kraujo grupe paveldejo is tevelio.

  Anonimas

 6. 0

  Yra poliklynikos ligų istorijoje. Nuo pat gimimo viskas surašyta. Kažkada ir aš nežinojau,bet kažkada atsitiktinai mano rankose pakliuvo ši istorija. Tad ją visą išnagrinėjusi radau duomenis surašytus,kraujo grupė taip pat.

  Anonimas

 7. 0

  Kai pagimdziau,kita diena atrodo apeme krauja,o dar kita pasake kokia grupe :)+1 kaip ir tevelio :)

  Gyvaciuke

 8. 0

  Mano dukrytei dar gimdymo namuose nustatė, kai tikrindavo bilirubino kiekį kraujyje. Tai ir žinau, kad paveldėjo mano kraujo grupę.

  Lauryytte

 9. 0

  Nežinau, gimdymo namuose ėmė kraujo, kad nustatyti kokia yra kraujo grupė, sakė atsiųs laišką į namus su atsakymais, bet jau praėjo 2 metai, o atsakymų vis dar nesulaukiam :)

  Gretuke

 10. 0

  Sužinojau tada, kai buvo paimtas kraujas pirmą kartą. pati paklausiau, kadangi kankino smalsumas kuri rezus faktorių paveldėjo dukrytė. Pasirodo - pliusas nugalėjo minusą :)

  Mistikute