Atsakymai

 1. 2

  Kai planavau tiesiog pasiskaiciavau kada bus ovuliacija ir pavyko :) daugiau nieko

  busimamama2

 2. 2

  Sportavau ir geriau folio rugsti.Stengiausi vengti stresu,daugiau ilsetis,darbe taip smarkiai nesidraskyti.

  geguziukas

 3. 2

  na mes ir tiesiog nesisaugojom ir tiek kazko labai ipatingo nedariau..

  sandija1

 4. 2

  Pagalvojome, kad pirmam vaikučiui jau reikia sesytės ar broliuko ir štai, laukiamės antro kūdikėlio :)

  Gretuke

 5. 2

  Neplanavau. Nuostabiausi dalykai pasaulyje nutinka neplanuoti, toki stebukleli ir turiu :) O kai planuoju, man, deje, gyvenime nesiseka, tad ir antras vaikas nebus planuotas, ir nebus kazkaip specialiai jam ruostasi. Kiek turiu draugiu, kurios planavo, skaiciavo dienas ir t..t.. ilgai nepastojo, tad as leisiu riedet gyvenimui sava vaga :)

  Adri

 6. 1

  Mes kalbam, kad greitai ateis laikas tam jau tikram bandymui, todėl dar tik kalboms esant jau sportuoju, stiprinu presą,nugaros raumenis, visą organizmą, odą pastangrinu dažniau, kad kuo mažiau strijų atsirastų kai didės pilvukas ir kai priaugsiu svorio.. na ruošiuos visapusiškai po truputi.. pasižiūriu ką valgau, kad sveikiau, mažiau streso, tvarkaus gyvenimą savo galvoje, atsikratau įvairių rūpesčių, kurie gan ilgai nedavė ramybės.. Na vat apsivalau tiek fiziškai tiek psichologiškai. Prieš pirmą nėštumą tiek nesiruošiau, nes praktiškai nebuvo laiko :)

  lydekaite

 7. 1

  Aš dabar tik planuosiu šį mėnėsį,nes daktarė sakė,kad dabar yra tas laikas,kai galiu pastoti.Ar galit padėti apskaičiuoti kada vaisingos dienos,nes vadinamos menustracijos prasidėjo 16 baigėsi 18,19 vos matomai patepliojo ir dingo,bet keisčiausia tai,kad jos buvo negausios ir neatkartojo tikrų mėnėsinių.Anksčiau gerdavau folio rūgštį,vitamina E.

  Anonimas

 8. 1

  vienintelis planas-nesisaugojom;-)

  suniukas