• 5ats.

  Dėl tuštinimosi dažnumo

  Sveiki! Turiu tokį klausimėlį dėl kūdikio tuštinimosi, gal kam panašiai yra ar buvę. Mano sūneliui 9 mėn. Jis kelias dienas gali taip vis po truputį pirstelėti po nedidelį kakutį (minkštai), o po kartą į savaitę kaip deda! Ir taip gali 3-5 kartus per dieną po didelį didelį. Mane tas toks užlaikymas ir purpsėjimas po truputį neramina. Kakučiai minkšti kaip pasta. Gal ir be reikalo neramu, ar kam taip buvo? Ar kreipėtės į daktarę specialiai dėl to?

  mamasitaKūdikio tuštinimasisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  pabandykite po truputi duoti atsigerti sulciu, i koses imaisykit vandenyje ismirkytu slyvu, maniskiui viduriukus dar laisvindavo jogurtai ir varskytes

  ginnta

 2. 2

  Visiskai pritariu Jolkai :)

  Yuki

 3. 2

  O kiek dabar laiko Jūsų vaikučiui? Susitvarkė, ar iki šiol vaistus vartojat?

  mamasita

 4. 2

  Neieskokit problemu ir ligu ten kur ju nera.

  Jolka123

 5. 1

  Mum taip buvo,irgi jaudinaus,bet nieko nedariau.baigesi tuo,kad kakytis neiseidavo po savaite ir daugiau.vaikas buvo labai neramus,skaudejo pilvuka,...gyd.israse laisvinamuju,gert kas antra para,tik pi 3 dozes pakakojo.
  kad to isvengti duodu sultyciu,naturaliy 100%slyvu,ananasu,apelsinu.bet po nedaug,10-15 ml per diena.kai sukako metukai,duodu po daugiau.
  nemanau,kad kakucio susilaikymas yra gerai.vistiek skauda jiem,todel buna ir irzlesni jie. Man paciai,kai nenueinu i WC savijauta nekokia,o ka kalbet apie maziukus.
  manau duokit sultyciu,arba siaip vaisiu,kad nereiketu vaistuku.

  Anonimas