• 12ats.

  Kaip vartoti Ibufeno sirupa ir Paracetamolio zvakutes?

  Kai pradeda karscioti kudikis ar Ibufena ir Paracetamolio zvakutes duodate tik kai yra auksta tenperatura? Gyd. sake, kad duoti tik kai buna virs 38 karscio, o informaciniame lapelyje raso, kad per diena duoti 3-4 kartus. Vakar vakare suleido vaistu nuo karscio ligonineje, per diena nedaviau jokiu vaistu, nes nebuvo aukstos temperaturos, po pietu pakilo iki 39,2 karscio, daviau vaistu abieju. Pries uzmiegant daviau vel, nors aukstos temperaturos nebuvo. O jei ryta nebus ar duoti ar ne? Susimaisiau as jau... Jei vel ryta nebus karscio, o vakare bus ir taip kelis vakarus. Informaciniame lapelyje raso, kad vaistus galima naudoti tik 2 dienas. O jei as viena vakara daviau ir kita vakara duosiu, jei dar 3 vakara karsciuos?

  Erika_PKūdikio sveikataĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  Abieju vartot kartu negalima, nes jie abu mazina temperatura. Cia pasiskaityk apie Ibufen .
  http://www.vaistai.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=39&task=show_anot&location=0L0000000000&kodas=f8882&searchword=ibufen
  O cia apie paracetamolio zvakutes.
  http://www.vaistai.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=39&task=show_anot&location=0L0000000000&kodas=bf866&searchword=paracetamol

  kristulele

 2. 3

  teisingai patare abi merginos , reikia konsultuotis su gyd. priezasti tegul iesko , kas isaukia tokia temperatura kelias dienas . Linkiu greiciau pasveikti.

  Idora

 3. 3

  jeigu neklystu Ibufen ir paracetamolis abu yra nuo temperatūros?
  Nemanau, kad gerai iš karto duoti dviejų rūšių vaistus nuo to paties. Nes jeigu yra temperatūra, tai turi būti skiriamas koks nors gydymas, gal nuo gerklės, slogos ar nuo viruso. Juk ligoninėje galėjo pasakyti, kas yra blogai, kad kyla temperatūra. Na, nebent tai bus tridienė karštinė, kai laikosi aukšta temperatūra, o 3 dieną išberia kaip prakaitinė, tada temperatūra nukrenta ir vaikas pasveiksta.
  Keletą kartų mano dukreytei buvo aukšta temperatūra, tai gyd. buvo nustačiusi (pagal kraujo tyrimą) virusą, skyrė vaistus. Kai buvo aukšta temperatūra (didesnė nei 38,5), daviau žvakutę paracetamolio, kai temperatūros nebuvo, nedaviau. Dažniausiai temperatūra būdavo vakarais, tai tada prieš miegą ir suduodavau. Vieną kartą teko naktį dėti, nes siekė beveik 39.
  Jeigu karščiuos tris dienas, kreipkis į gydytoją, kad skirtų ir kitokių vaistų, ne tik nuo temperatūros, nes tai jau gali būti ir kokios nors ligos pradžia.

  elegancija

 4. 2

  As duodu sirupa po 2 katrus ryte ir vakare pakuoteje yra dozavimo saukstukas o zvakute ant naktieskad ramiau miegotu.

  mamyciuke

 5. 2

  ju abieju kartu vartoti negalima, arba viena arba kita. musu attveju paracetamolis nepadejo visiskai, o ibufenas numusdavo tempertura. ibufena kas tris val galima duot, taip sake musu daktere, o paracetamilio zvakutes kas keturias...

  poolman

 6. 2

  sirupuka du kartus dienoje po arbatini sauksteli.o zvakute i uzpakaliuka

  ingrandr

 7. 2

  Niekada nedaviau jei temperaturos nebuvo. Kad duoti 3-4 kart dienoj raso matyt del orientacijos - jei duosi kaskart, ka pakils temp, gali gautis ir 5kart dienoj, o tada gautusi perdozavimas vaistu. Abu sie vaistai yra nuo temperaturos, jei butu nuo ligos, tai ir duotum 3-4kartus, o dabar duok, kai temperatura bus aukstesne nei 38 ir ne daugiau nei 3-4kart per para (ne dazniau nei kas 6 val)
  Manyciau taip.

  linelis

 8. 1

  reikia pasirinkti arba viena arba kita varianta,iki metu vaikui naudodavau para cetamolio zvakutes,kai temp sukildavo iki 38,po metu gimtadienio pradejau naudoti ibufena.Tie vaistai abu yra nuo temperaturos,tad abieju iskart negalima naudoti.O duodavau,kai tik pakildavo temperatura,kai nustodavo vaistai veikti

  ruta26

 9. 1

  taigi viskas parasyta ant informacinio lapelio..ar apsimeti,kad nezinai?:)

  ingrandr

 10. 1

  Tai tikriausiai mums ir buvo tridiene karstine, nes praejo 3 dienos nebekilo temperatura ir isbere krutine, pilvuka ir nugaryte, kaip nuo prakaituko. Tikiuosi nebesirgs daugiau :)

  Erika_P