• 26ats.

  Ar teko lieknėti apsivyniojus tampria plėvele ir joje paprakaituoti.

  Vienas draugas naudoja tokią "technologija". prieš sportą apsivynioja tampria plėvele pvz. pilvą ir prakaituoja toje "pakuotėje" kokią valandą. Sako labai padeda, riebalai dega kaip pečiuje.

  Gyčio_tėteSportas ir dietosĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  jo teko, tikrai padeda :)

  cindy

 2. 4

  as pati bandziau tikrai geras dalykas :) begalo daug prakaituoji ir dega riebaliukai :))))) man patare brolio zmona

  deimantina

 3. 4

  teko mano vyras taip daryvado,cia tinka ir zmonems kurie neturi laiko sportuoti o dirba bent kazkiek judama darba pvz prie masinu ar statybose tada uzsideda ta juosta ir greit krenta pilvukas bet nebutinai reik turet kazkokia spec juosta galima ir su paprasta plevele ar kazkuo kas oro nepraleidzia zodziu reikia kad pilvas sustu

  sheelsi

 4. 3

  Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm
  mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

  yadaterumaku

 5. 3

  Labai norėčiau pabandyti anytos draugė pasakojo sakė labai maloni procedūra tai taip susidomėjau ir labai noriu išbandyti.

  mamyciuke

 6. 3

  as turiu toki gumini dirza tai uzsidejus namuose nesioju,tai prakaituoja pilvas,bet dar nelabai pastebejau rezultatu,nes norint rezultatu vistiek reikia sportuoti:)))

  iirina

 7. 2

  man teko ir labai patenkinta rezultatais buvau valanda ant treniruoklio su plevele tai visa slape budavau,taip tai kol isprakaituoji,db galvoju apie neopreno sortukus sako efektas panasus ir nereikia tu pleveliu suktis....

  almita

 8. 2

  Nesu taip lieknėjusi,bet esu girdėjus,kad daugumą taip bando sulieknėti,kažkaip nelinkusi tikėti tokiais dalykais,bet ką čia žinosi...;-)

  debesėlis

 9. 2

  aš turiu šortus, su kuriais galima sportuoti ir labiau prakaituoti. Bet pilvas nuo to nesumažėjo. O apie įvyniojimus esu girdėjusi, bet pati nebandžiau, nors kai kas bandė, sako veiksminga.

  O kažin kokia plėvele galima vyniotis? Paprasta, kur ir maistas vyniojamas ar turi būti kokia speciali?

  elegancija

 10. 2

  Kažkada bandžiau vyniotis ir pasportuot, bet, deja, pritrūko kantrybės ir mečiau dar nepasiekus jokių rezultatų :( O taip, tai esu girdėjusi, kad daug kam padeda sumažint pilvuką.

  trejetukas