• 44ats.

  Ar jusu mazylio lovyte su nuleidziamu sonu ar stabiliu?

  JAV pries 3 dienas atsauke visu gamintuju lovytes su nuleidziamu sonu, nes vel 9 men mazylis istriges per sona uzduso. Pries tai irgi buvo dazni atvejai, tad buvo atsaukta tik tu firmu lovytes, dabar uzdrausta bet kokios lovytes su nuleidziamais sonais gelbstint kudikiu gyvybes..

  zilvintaVaiko kambarysĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  Ne visos lovytės su nuleidžiamais šonais pavojingos kūdikių gyvybėms :) Mūsų mažutės lovytės vienas šonas nuleidžiamas. Nusileidžia jis tokiais bėgeliais ir norint lovytės šoną iš jų išstumti, reikėtų pusę lovytės išardyti. Taip kad mes ramus, nes dukrytė tikrai to šono net užaugusi neišstums.

  almyte7

 2. 4

  Musu lovyte su nuleidziamu sonu, anksciau kitaip ir nebudavo, niekas neuzduso....
  Zinoma, leliu reikia joje priziuret bet kokiu atveju. Bet nemanau, kad jos blogos.

  Linute39

 3. 4

  Pas mane lovytė dar ta rusiška su nuleidžiamu šonu. Ir apie rusiškas lovytes neteko girdėti tokių dalykų, nors jose užaugo tikrai nemažai vaikų kartų. Na, gal tiesiog nebuvo viešinama. Bet ten nėra tokio tarpo, kad vaikutis galėtų uždusti. Todėl į lovytę savo dukrytę aš guldau drąsiai. Juolab, kad joje jau du broliukai užaugo :)

  trejetukas

 4. 3
 5. 3

  mano su nuleidziamu,kol kudikis tebera ir dar nesliauzioja tai nuleidziam,patogiau prieit,o kai pauges pakelsim kad vaikiukas neiskristu

  ervijota

 6. 3

  mes pirkom stabiliu sonu,nors buvo ir su nuleidziamu...

  Indruleeeee

 7. 3

  musiske stabili su nuleidziamu dugnu

  erika1984

 8. 3

  musu lovyte nuleidziamu sonu pirkom pries 2 metus da tokiu dalyku nebuvau girdejus

  katikee

 9. 3

  Mūsų stabili lovytė,reguliuojamu dugnu,tiesa lovytės viduryje galima išimti kelis pagaliukus,kad vaikas galėtų pats išlįsti ar įlįsti kada jis pats nori....

  debesėlis

 10. 3

  Pas mus taip pat stabili, o labai norejau stumdomais sonais, tai gerai kad nepirkau!

  cindy