• 16ats.

  Ar leidziate vaikams ziureti siuolaikinius animacinius filmus ar siunciates musu vaikystes(rusiskus) animacinius filmukus?

  As kazkaip labai pries siuolaikinius animacinius filmus aisku nedrausiu ziureti bet nors mums ju dabar dar nereikia su vyru po truputeli siunciame musu vaikystes filmukus ir irasinejame, o kaip JUS?

  barskuteUžklasinė veiklaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  manoji dar maza bet kai pauges iki tokio amziaus kad jau ziuret TV tai tikrai tu jomomoto neleisiu ziuret nes tai ne filmukai o tikros NESAMONES tad tikrai siusiu tuos rusiskus filmukus... jie bent kazko pamoko vaikus...

  ervijota

 2. 2

  siunciuosi senosios animacijos filmukus..

  Jorkaile

 3. 2

  leidziu siuolaikinius.

  daina

 4. 2

  na musu dukryte ziuri tokius filmukus DORA,FIFI,TOMMY ND JERRY ir kitus filmukus kurie yra normalus.o tu nesamoniu neleidziu ziuret.

  deimantina

 5. 2

  dar iš viso nežiūri TV laidų jokių, išskyrus reklamas, ir tai stengiuosi tuo metu perjungti kitą kanalą, kad ilgai nekoncentruotų dėmesio į TV. Dabar mums 1 m.3 mėn., tai kelis kartus įjungiau teletabius, bet visos laidos neišžiūri, nors aiškinu, kas kur ir kaip. Apie ankstesnių laikų filmukų siuntimą negalvoju, nes dabar jau kiti laikai, kad vaikai suprastų tų filmukų prasmę, nemanau, kad juos tai sudomins. O apie tai, kad neleisti vaikams žiūrėti tam tikrų animacinių filmų serialų, nemanau, kad gerai. Aišku, reikia pakontroliuoti jų žiūrėjimų trukmę, bet įsivaizduokit, kaip jausis jūsų vaikutis atėjęs pvz., į mokyklą, kai visi vaikai šnekės apie vieną ar kitą personažą, o jūsų apie tai nieko nežinos ir negalės bendrauti su kitais draugais. Kaip ir suaugusiam, neduok žiūrėti tam tikrų laidų, o paskui kad ir darbe pradėkim diskutuoti apie tai, manau irgi pasijustume nejaukiai, negalėdami dalyvauti pokalbiuose.

  elegancija

 6. 2

  Mes siunčiame senovinius rusiškus, tik kempiniuką pažiūrim na tokius nepiktybiškus, o tų visų samurajuX tai niekada neleisiu žiūrėti kažkokia ten nesamonė:) nesuprasi nei ką rodo:) nei ar ten žmogus ar kas:D

  mamyciuke

 7. 2

  na is tikro labai saunus tie babtv filmukai mes tai siap daug filmuku nuo 6 men turejom, jie lavina, ten klasikine muzika, bet po to deja, pradejo labai anglu kalba maisyt.. tad kai pradejo lankyt nuline is mokytojos gavom pastaba, gaila, kad lietuviu nera, kas netingetu galetu gerus pinigus pasidaryt, nes va ta Ensteino filmuku kureja dabar multimilijoniere, o sededama su vaikais tai pradejo, tik reikia kompu dirbt gerai sugebet ir programas turet tad gal ateityje kai gebantis jaunimas susilauks vaiku tad ir lietuvisku filmuku lavinamuju nuo 6 men bus..

  gertruda

 8. 1

  ziuri teletabius,aviuka sona,labai patinka senos animacijos filmukai,ziurime per detskij mir kanala

  ruta26

 9. 1

  leidziu ziueti simpsonus..kempiniuka..ir yra vyras daug parsiuntes rusisiku filmuku is interneto

  ingrandr

 10. 1

  maniskiui 9m, tai jam patinka tie baisuokliai pasisiauseliai kur rodo,pykstames bet ji nori ziuret ir viskas, o mazoji tai ,,paslapciu soda,, paziuri ir patenkinta.
  turiu du didkus prirasiusi rusisku,jau daug kartu yra ziurejes ir atsibodo

  genutester