• 82ats.

Atsakymai

 1. 1

  Siandien gavau toki laiska. Nesuprantu is kur jie mano duomenis gavo, as nei kur registravausi nei pas juos ka pirkau. Voko turinys isties viliojanciai ir itikinamai skamba, kad laimeti tokia suma galima. Kolkas laisko neismesiu, pasieskosiu daugiau info apie si zaidimeli..

  Imbiere

 2. 1

  Taip as irgi siandien gavau ta laiska. Man taip pat skambino ir siule i menesi karta informacija apie knygas,gal jie ir gavo mano duomenis. lauksiu raudono voko,o paskui bus matyt:)

  Anonimas

 3. 1

  Cha tai kad visi cia turbut anonimai :) Gave laiska ir pagugline :)

  Anonimas

 4. 1

  Įdomu skaityt kai "anonimas" taip gina tą atseit patikimą firmelę... Matyt darbas toks.

  Anonimas

 5. 1
 6. 1

  Aš ir pirkausi knygą apie gyvūnus (tiksliau po truputį ją susirinkau) gal rimtai duomenys iš ten

  Anonimas

 7. 1

  Gavau kaip tik šiandien antrąjį raudoną laišką.Daug aferistų šiais laikais ir pakankamai neblogai žioplius gaudo. Na aš surizikuosiu, ta knyga kuria reik nusipirkt gal kada pravers. Ar matei duotas telefonas pasiteiravimui. Įdomu kaip į tą lošimą patekom. Ir tiek etapų praėjom net neįtardami, kad kažkokiam lošime dalyvaujam. Gal ryt pasuksiu

  Anonimas

 8. 1
 9. 1

  taip , gavau laišką, labai įdomu, bet aš nesu nieko pirkusi ir niekas neprašė mano duomenų, su niekuo nebendravau. Laimėjimas domintų, bet ar ne teks pačiai susimokėti perkant jų pasiūlymus? Knygą jau siūko už 79,90 + 6 Lt pašto išlaidoms. Jeigu atsakai į voką su taip, tai pašto išlaidos apmokėtos, jeigu ne , tai ženklliuką klijuokis pati.

  Anonimas

 10. 1