Atsakymai

 1. 3

  kai užkietėję viduriai sakyčiau turėtų jaustis,kad įtrūko,bet tarp pačių išmatų kraujas nėra normalu.
  gal ką valgėte raudono?man nėštumo metu buvo,kad vos nenualpau pamačiusi tarp išmatų nemažai kraujo,o ten pasirodo buvo braškės:DDDD

  emiliukas

 2. 3

  ma taip buvo kai buvau nescia ir po gimdymo, man skaudedavo kai reikedavo tustintis, nes jausdavau kaip ten plista. karts nuo karto pasistatydavau microlax klizmute, ju pataria ir i gimdyma veztis. jausdavau kaip ten pradeda viskas burbuliuoti, tos klizmutes isskaido viska ir atlieki ka reikia be problemu. as ir savo 4 metu dukrai jas naudojiu, nes turim problemu su jos viduriukais. jos tokios tera 5 ml.

  ingaigute

 3. 3

  man kaip užkieteja vidurei tai dažnai taip būna nieko nedarau reik vidurius sunormalizuoti

  mamyciuke

 4. 3

  stebekt ar kraujas bega tik tada kaip tustinies!!! nes jej kraujas bega ne tik tada tai skubei kreipkis i gyditoje........ nebijok viskas bus gerai:)

  simute

 5. 2

  jei nedaug,tai nesijaudink,man irgi taip buve ir nekartą,nes nėščiai įpač besilaukiant pirmo viduriai streikuodavo.tada tuštinantis įtrūkdavo išangė,reguliuok mitybą,valgyk daugiau burokėlių,slyvų(džiovintų,sulčių)galima salotas pagardint sėlenom,ar gert jas užsiplikius,sėkmės :)

  tuti

 6. 2

  na siandien tik kai tustinausi na labai jum aciu uz atsakymus ;]

  ikmeskute

 7. 2

  tai tada ziurek ar kraujas pasirodo tik tada kaip tustiniesi jej tik tada nebijok viskas susitvarkys:)

  simute

 8. 2
 9. 2
 10. 2

  tai turbut del viduriu uzkietejimo, man irgi yra taip buve. ir mano mazyliai kai uzkieteja viduriukai ta irgi su kraujuku tustinasi

  vestina