Atsakymai

 1. 2

  Sunku ką ir pasakyti, nes vienai vienoje ligoninėje bus gerai, kitai - priešingas - nepasiseks nei su personalu, nei su palata, nei su priežiūra.
  Aš vieną vyriausiąjį savo sūnų gimdžiau Antakalny, bet tai buvo taip seniai, kad ir pati neprisimenu, ir info bus pasenusi. Bet kitus du gimdžiau Raudonajame kryžiuje ir esu labai patenkinta viskuo. Be to, nieko nemokėjau nei gyd., nei akušerei, dėl gimdymo nesitariau.
  Kažkaip pakliuvo, kad netgi gavau palatą gimdyklą, ta prasme, kad niekur nereikėjo eiti kai jau reikėjo gimdyti - tiesiog visa įranga buvo toje palatoje, tik lovos galą nuleido, kojų laikiklius (Nežinau kaip vadinasi) pakėlė ir viskas vyko vietoje:)) Bet žinau, kad yra kita palata, kur yra du ar tai trys gimdymo stalai, tai jeigu gimdo iš karto kelios, truputį vaizdai ne kokie (o gal jau ir nėra tokios gimdyklos, bet vieną savo sūnų būtent gimdžiau tokioje palatoje). Dėl personalo - tai daug kas priklauso nuo žmonių, dirbančių šį darbą. Aš gavau visą reikiamą info iš seselių, bet dėl daktarų priežiūros - tai tik ateidavo per vizitaciją, burbtelėdavo kažką - ir tiek žinių:))
  Prieš pora dienų mano draugė pagimdė dukrytę Vilniaus gimdymo namuose, tai ji pati, kaip pasakojo, pasibaisėjusi buvo viskuo - nuo gimdymo eigos iki palatos, kurioje gulėjo. Blogiausia tai, kad ten vyksta remonto darbai. Tai jau mums kalbant telefonu, girdėjosi kaip gręžia už sienos, o tai ką jau kalbėti kai reikia ten būti visą dieną? Gydytojos jai jokios pagalbos nesuteikė, seselės nieko neaiškino. Kadangi jai tai pirmas vaikas, tai taip su pusę neatsakytų klausimų ir išvažiavo namo (gimdymas buvo truputį komplikuotas, per ilgai išalikė vaikutį gimdoje nubėgus vandenims).Be to, jai gimdant gydytojai nesutarė, ar jai jau stumti, ar ne (nes darėsi epidūrą tai gydytojai reguliavo stūmimo kartus). Bet ir su epidūra jai skaudėjo, o gydtojai tik barė ją, kad nerėk, nieko nepadėsi.
  Na nenoriu nieko blogo sakyti, teisiog persakau jos žodžius ir įspūžius pačius naujausius:))
  Bet kiek žinau kitos buvo visai patenkintos VGN personalu ir gimdymo eiga. Tai kad primiausia priklauso nuo to, ar prijaučiantis bus personalas ir gydytojai:) Tik atkreipk dėmesį į tai, ar nevyksta kokie remonto darbai, nes bus sunku pailsėti.
  Sėkmės pasirinkime!!!

  elegancija

 2. 2

  aš gimdžiau prieš beveik 6m Antakalny,tai baisu,nebent pasikeitė per tiek metų,prasta priežiūra gimdymo metu(turėjau stabdyt gimdyma,nes daktarė 20min nesiteikė ateit),prasta gimus vaikiukui,ne gana to dovanėlę iš ligoninės parsivežėm,stafilokoką,tai 10d antibijotikus leido...:(

  tuti

 3. 2

  na kuomet laukiausi tai kuo daugiau stengiausi suzinoti apie gimdymo istaigas, viena isanksto zinojau savo miestelyje negimdysiu. Tai teko padirbeti:)kol susirinkau informacija:)ir priejau isvados kad Vlniuje geriausia gimdyti raudonajam kryziuje ten ir gimdziau,atsiliepimai tik labai geri:)

  barskute

 4. 1

  gimdziau Antakalnyje ir tik ten noriu gimdyti vel kai reikes, nes patekau i geras rankas, o tai yra svarbiausia... nesvarbu, kad buvo remontas (zinojau tai, o ji gi irgi reikia kazkada daryti)... bet paciu gimdymu likau patenkinta... po to vaikucio prieziura gal ir per maza, bet gal ir i gera, viska greit ismokau ir nebuvo rupesciu kai namo parvaziavau.... o gydytojai ten surinkti geriausi

  Ausrute

 5. 1

  apie Raudoną kryžių daugiausiai teigiamų atsiliepimų, aš gimdžiau AK, tai nieko gero neparašysiu, nors jau seniai žinojau, kad ten po gimdymo nesulauksi priežiūros, bet rizikavau. Kada atvykau gimdyti, paguldė ant stalo ir nieks visiškai nesirupino, nes nebuvau susitarusi. Nubėgo vandenys, o aš 10val ant to stalo kankinausi, nes pareiškė, kad kaklelis neatsivėrė dar. jei ne mano giminaitė, tai gal vaiko neturėčiau, nes gimė po skatinamųjų ir jau pridusęs...Ten niekam nieks neįdomu, jei nesumoki.

  vinipukas

 6. 1
 7. 1

  kai gimdžiau Antakalnyje tai buvo baisu ne tik todėl kad tuo metu vyko remontas bet ir dėl personalo, viena mamytė buvo susutarus su gydytoja kai gimdykloj buvo viskas šaunu, o kai tik į palatą pervežė tai visa priežiūra tuo ir pasibaigė, seselės nesiteikė ateit net paklaust kaip mes jaučiamės, ar ko reikia, o jau kai vaikučius žiūrėjo tai tik greičiau greičiau, kaip kokius mėsos gabalus ant tų svarstyklių numeta, net nepasako nepasižiūri normaliai ir išlekia sau, o tu daryk ką nori, tai Antakalnio nesiūlyčiau vien dėl pogimdinės priežiūros, o apie Raudonajį kryžių gerų atsiliepimų girdėjau

  auvilė

 8. 1

  Pries menesi gimdziau vgn, tikrai lb paslaugus personalas, viskas buvo idealu, tik vienas minusas , buvo dau gimdiviu, tai teko gulet keturvietei palatoj :) bet nieko, kazkaip istveriau! Tik vgn!:)))

  Anonimas

 9. 1

  vienareiksmiskai radinajam kryziui :) visus vaikelius ten gimdziau ir jei reiketu vel ten vaziuociau :D

  Pearl

 10. 1

  Gimdziau pries metus ir 2 menesius Antakalny,vyko remontas,buvo baisu.Lapkricio men.pastoviai atjungdavo sildyma,langai kiauri,man perpute kakla,naujagimei dydziausia sloga.Man buvo planinis cezaris,tai i operacine veze per didziausia patalpa be langu,kur dirbo statybininkai su salmais,mane veza,jie is virsaus ziuri,pasijutau,kaip fantastiniame filme su siaubo elementais.Gal dabar jau baige remontoti,nezinau,bet poziuris,tai atsiprasau,dar kiekviena beveik valytoja pareiskia,jus gi pasirasete popiergali,kad sutinkate,kad vyksta remontas,lyg tau rupi,ka pasirasai,kai tave atveza greitoji su didziausiu spaudimu.Gydytojai labai profesionalis,jeigu su rimtom komplikacijom,tai jus vistiek vez i Antakalny,kitos ligonines net nepriims,bet tos,kurios priziuri vaikucius,kol mamos negali pajudeti po cezario pjuvio,tai kaip konclagerio priziuretojos.Su manimi buvo isterika,davede,o as niekada neverkiu.Palatos kaimyne sake,kad taip tokio bardako nepaliks,rasys skundus,pasirase popierius,kad atsisako toliau gydytis ir pabego is ligonines,nors jai dar reikejo isimti siulus,sake geriau privaciai isims,nei gules cia ir sildis naujagime savo kunu,kai pati dar nelabai gali judeti,nes sake jau snekejosi su angelais per operacija.

  .

  Anonimas