Atsakymai

 1. 1

  Aš pati gimdžiau A.K. irgi rinkau info - ir man tikrai nebuvo svarbu palatų grožis ar kiti dalykai - svarbiausias kriterijus turi būti gydytojų profesionalumas ir jų požiūris į pagalba komplikacijų metu - tai sužinojau ,kad A.K yra pagrindinė ligoninė kuri priima neišnešiotukus, čia priima komplikuotus gimdymus ir dirba tikrai profesionaliausi žmonės - beje daug iš ten gydytojų dirba ir privačiuose klinikose. Buvau patenkinta pasirinkimu. Dėl VGN IŠ DRAUGIŲ GIRDĖJAU PANAŠIUS ATSILIEPIMUS, KAD ŠIOS KLINIKOS PERSONALAS LAIKOSI JEI TAIP GALIMA PASAKYTI "NATŪRALUMO PRINCIPO" T.Y. LAUKIA IKI PASKUTINĖS MINUTĖS KAI PAGIMDYSI PATI ,NESKUBA SKATINT JEI PRAEINA TERMINAS IR SMARKIAI JEI VANDENYS NUBĖGO, O TAI GALI BŪTI PAVOJINGA VAISIUI. Bet šiaip manau, reikia pasitikėti gyd. ir pačiai susirinkti daug info apie gimdymą jo eigą ,komplikacijas, pagalba, kad jei reikia pareikalauti tos pagalbos iš gydytojų.

  Anonimas

 2. 1

  Kokie idomūs atsiliepimai apie VGN. Titina, kada tu gimdei? Mano draugė - vasario 2 d. pagimdė mergaitę. Ir jos nepaguldė į ligoninę dėl nubėgusių vandenų, o liepė važiuoti namo. Ir jos gimdymas nuo vandenų nutekėjimo truko 20 val., tai tiek vaikelis gimdoje buvo be vandens. paskui gyd. stebėjosi, kad kaip čia taip išėjo negerai. Aš nieko nepeikiu, nesmerkiu, tik stebiuosi, kad du panašūs gimdymai praktiškai tuo pačiu metu skirtingai buvo priimti ir skirtingas personalo požiūris.

  elegancija

 3. 1

  As gimdziau pries 6 men VGN, tai tikrai labai super!!!!! Gal del to kad buvau su gydytoja susitarus :), bet nieko blogo pasakyti negaliu. Gymdziau jau suremontuotoj gimdykloj kur niekur lakstyti nereikejo, lovos gala nuleido ir viskas.super, iranga visa vietoje, kamuolis irgi jau buvo gimdykloje tai tik norejau laisvai galejau ant jo pasedeti(ant kedes jau neleido sedet).Palata po gimdymo irgi buvo erdvi 2 vietie.pirma para viena gulejau, o jau antra para pagulde moteriske.Seseles pakliuvo irgi fainulkos.Kadangi pirmas vaikas ir nirko nemokejau daryti tai vaiksciojo ie apiprausinejo ir po 10 kartu rode kaip aprengti(pati siaubingai bijojau). Na kaip ir minejo elegancija tai aisku nuo persanalo priklauso, bet aciu Dievui man pakliuvo superines moteriskes.Viska parode ir paaiskino.Trumpai tariant tikrai esu labai patenkinta.

  zuzulia

 4. 1

  pries kelias dienas gimdziau Vilniaus gimdymo namuose, atsiliepimia tikrai geri. Nesitariau su jokiais gydytojais nusprendziau vaziuoti kai jau aties laikas. personalas tikrai labai geras ir paslaugus tiek patologiniam skyriui (praejus terminui pabego vandenys bet dar buvo anksti gimdyti tai mane buvo pagulde kelias dienas pries gimdyma stebeti), tiek ir gimdykloje. Pogimdyvinese palatose taip pat padejo ir patare visais kilusiais klausimais diena ir nakty.

  titina