Atsakymai

 1. 3

  musu draugai sveikino savo mama su gimtadieniu dovanojo 1000 litu,surinko kad visi butu po 20 litu,tada uzpyle ant orchidejos (o orchideja buvo ipakuota i blizgu permatoma popieriu) na tai ispudingai atrode orchideja aplipusi dvidesimtinemis :)))

  Sagute

 2. 3

  1-Galima pinigelius ireminti i foto remeli.
  2-Norima pinigu suma pekeisti metaliniais litais, sudeti taupykle ir padovanoti.
  3- Nupirkti aitvara ir i jo pakuote ideti pinigelius ir tai bus aitvaras, kuris nesa pinigus... :)

  almyte7

 3. 1
 4. 1

  buna pirkt atviruku su spec kisene pinigams

  ruta26

 5. 1
 6. 1

  ideti i remeli koki grazu,bus ir daiktas ir pinigeliai dar.

  indre1986

 7. 1

  aš nuperku kokią smulkmenėlę (žaisliuką, rubelį ir pan.) paimu gražų krepšelį ir ten paslepiu voką, taip daug smagiau. Tik kartą draugai voką išėmė, o kada visi apžiūrinėjo dovanas ten buvo tik ta smulkmena, todėl visi nustebo, kad per pigi dovana, man tada buvo gėda, nes garsiai juk nesakysi , kad vokas jau paimtas...

  vinipukas

 8. 1

  ziurint kam nori iteikti??as tai siulyciau nupirkti kokia grazia saldainiu dezute ir ideti i ja..

  ingrandr

 9. 1

  aš suaugusiam dažniausiai dedu į cinmono lazdelę ir ją užrišu ant puokstės..paaugliui galima iš džinsų iškirpt kišenę ir ant jos užrašyt "kartais barška,kartais čeža"

  tuti

 10. 1

  man grazu,kai i remeli ideda. tarkim,jei dovanoji simta litu, tai remelyje isdestai po 10lt, kad daugiau atrodytu arba dovanoti metaliniais. tarkim jei 100lt, tai po 1lt, 50ct,20ctir i koki linini maiseli sudeti.tures darbo skaiciuoti. grazu ir originalu:)arba ivynioti kaip saldaini (toki, kur prie baznycios per ivairius atlaidus ir pan pardavineja)

  vykute