Atsakymai

 1. 1

  Na, mano mazyliui jau 4 metukai, tai jam patinka valgyti viena kietai virta kiausini, arba su majonezu :)

  Yuki

 2. 1

  Duodavau putpelių žalius kiaušinius po 1 į dieną. Net drebėdavo, kaip norėdavo. Kai pasakiau savo gydytojai, tai ji išsigando, sakė reikia išvirt, nes galima užsikrėst salmonelioze. Bet aš rizikuodavau. Dabar seniai nedaviau.

  gtg

 3. 1

  kiausinukus mulkiai susmulkinu ir sutaisau su trupuciu majonezu..arba kepu kiausiniene mazdau tokiu bud,kaip garuose..vandenyje:

  ingrandr

 4. 1
 5. 1

  kolkas valgo tik kietai virtus putpeliu kiausinukus (dar dedu i varsketukus ar mesos kukuliukus kai jai verdu... o virtus valgo su duonyte ir sviestuku

  Ausrute

 6. 1
 7. 1

  Vaikams negalima duoti "skystai" virto kiaušinio.Jei duodate virtus turi būti kietai virti arba duokit tik kiaušinio trynį o ne baltymą, kurį vaikai valgo skaniau.

  amanda

 8. 1

  As turiu mazute teflonine keptuve, kurioje be riebalu kepu.Kiausini isplaku su grietinele, trupineli druskos ir supilu i ta keptuvele, pries baigiant kepti uzbarstau krapu.Kartais kepu uzdengusi ,tai gaunasi, kaip omletas, o kartais kepant pamaisau, tai buna atskirais gabaliukais kiausiniene :)

  almyte7

 9. 1

  na manoji kažkaip labai mėgsta kiaušinius.Duodu ir virtus,mėgsta omletuką ar šiaip plaktą kiaušinienę.

  Vilmiene

 10. 1

  Musu dukryte nemegsta virtu kiausiniu, tai as jai iskepu kiausiniene su grietinele arba sviestuku. Tada valgo, bet daznai neduodu kiausinio, man jis toks sunkiai virskinamas atrodo :)

  almyte7