Gelele13

Lankėsi prieš 10 m.

  1. 7ats.
  2. 13ats.
  3. 10ats.
  4. 7ats.
  5. 3ats.

    sveikos, ar gali nestumas neissilaikyti del harmono trukumo? Kai buvau pas gine, cistai mazejant ji pasiule rinktis arbe kt ar duphastona. As paskiau kad nestumas planuojamas skyre duphastona nuo 14 ciklo dienos. beda ta kad neisivaizduoju kur pameciau recepta, kaip i vandeni... nei rankinej nei masinoj, na dingo. Tai praeita menesi jo nebenusipirkau. Si men mm velavo, pries jas keletas testu buvo vaiduokliukai, temp laikesi, dabar susirgau ir taip gausiai kaip niekad ir skauda kaip niekad gyvenime neskaudedavo, manau galejo buti ankstyvas persileidimas. Dabar galvoju ar pirktis man duphastona po siu mm ar neverta? Ar tikrai visos pastoja su duphastonu, ar neverta svastyt pinigu? skaiciau kad ji skiria mm isaukti, o jei man jos atejo laiku ( na pora dienu velavo), tai nebesuprantu to duphastono reiksmes... gal padesite man susigaudyt :)

    verakruzMotinystė (nėštumas, gimdymas)3

  6. 7ats.
  7. 10ats.
  8. 6ats.
  9. 18ats.
  10. 8ats.