- 17ats.
- 24ats.
Kokia lovyte geriau medine ar maniezas?
- 5ats.
Ieskau pirkti apsaugele lovytei, karusele ir lavinimo kilimeli:-) jei kas turite pasiulymu prasau parasyti:-)
- 13ats.
Noriu pasidalinti patirtimi: mes pirkome maitinimo kėdutę-transformerį ir labai džiaugiamės. Be to užteks labai ilgam. Išsirinkom plastmasinę, o ne medinę, nes geriau valoma ir kėdutė fiksuojasi prie staliuko, patogiau pernešti. Ką jūs apie tai manote?
- 27ats.
Vystymo stalas - ar naudojotes?:)
- 19ats.
Gultukai, vibro kedutės, linguoliukai
- 15ats.
Vibro kėdutės ir supynės-už ar prieš?
- 14ats.
Radau pasiulymu pirkti vaikstynes. Bet ar nemanote, kad tai jau atgyvena ir bereikalinga apkrova vaikucio stuburui? ( net gydytojai siulo ju nenaudoti)
- 14ats.
Kokias maitinimo kedutes pasirinkot?
- 27ats.
kūdikiui pirkote visus naujus drabužėlius ar dalį naujų dalį jau padėvėtų ?
