Atsakymai

  1. 2

    gimdziau sausi ir vis dar nesiojam, nera labai jau siltu oru.

    adkia

  2. 2

    gimdziau kova,taip kojinytes dar nesiojam,man mama sake,kad iki kokiu 3-4 men patartina.tai ir nesiojam,juk ne sunku leliukui jas uzdeti:)

    bantukas

  3. 2
  4. 2

    aš esu gimdžiusi sausio mėnesį, bet vilnones kojnytes manau vaikučiui reiktų dėvėti bent pirmus tris mėnesius, nepaisant to, kada jis gimęs, nes vilnonės kojnytės stimuliuoja tam tikrus pėdučių taškus, kurie gerina vaikučio vystymąsį.
    Gal šiltu oru, kad kojnytės neprakaituotų nereiktų tų kojnyčių dėvėt visą laiką. Nors iki šios dienos tų karščių pas mus kaip ir nebuvo

    Shoricel

  5. 1

    Mano lialius kovo gimes - nesiojom dar visa men

    Jorkaile

  6. 1

    mes nemovėm, nes labai kojytes paraudo nuo jų.

    vinipukas

  7. 1

    as pati gimdziau vasario gale tai ilgai mes movem vilnones kojinytes gal koki menesi ar net ilgiau, pliuss dar nuo oro priklauso koks bus ;)

    geiza

  8. 1

    As gimdziau kovo pabaigoj,namie jau bemaunu kai salciau,bet kai i lauka einam visada dar maunames.

    mamka

  9. 1
  10. 1

    aciu uz atsakymus,mes ir dar nesiojam:)

    Aksana