Kaip manot, ar turiu teisę iš savo balkono išsipurtyt patalynę arba dekį?
Situacija tokia, kad vakar, grįžus iš gamtos, nusprendžiau dar kartą prapurtyt dekutį, kad nebūtų kokia skrudelytė užsilikus. Man bepurtant, pro langą iškišo galvą žemiau gyvenanti kaimynė ir pradėjo bartis, kad visos mano dulkės jai ant plastikinių stiklų nugula. Truputį pasimečiau, nes niekada apie tai nesusimaščiau.
Bet tai tada kaip man elgtis? Negi kiekvieną kartą kai norėsiu išpurtyti ir pravedinti patalynę turėsiu lekti iš penkto aukšto žemyn? Ar vis dėl to aš turiu teisę ir galiu daryti kaip man patogiau? Be to, langai į gatvę, tai aš bet kokiu atveju nespėju dulkių šluostyt, nes vos ne iškart naujas sluoksnis nugula ant lentynų. Tai ar čia tikrai tie jos langai dėl manęs apsineša? Juk nepurtau kiekvieną dieną.

erika1984
nade
sandritute
trejetukas
Imbiere
adkia
raminta
gerimanta
Pearl