• 9ats.

  Kodėl nagaučiai žydi?

  Kūdikiui devynių mėnesių žydi nagučiai. Esu skaičiusi, ką reiškia nagų žydėjimas, bet nepamenu, Dar vaikystėje burdavomės pagal tai, koks nagas, kokios rankos... Tik visai neseniai pastebėjau, kad ir mano dičkio nagučiai pražydę....

  labirintaKūdikio raida ir vystymasisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  esu skaičiusi kad jei naguciai zydi-truksta kalcio!

  vinipukas

 2. 2

  kiek as zn tj truxta vitaminu , tik va nepamenu kokiu

  gintarevaldas

 3. 2

  vienur rašo,kad dėl geležies stokos,kitur aplamai,kad trūksta vitaminų,visai nesenai skaičiau,kad nagai "žydi"dėl manikiūro,netaisyklingai nukirptų nagų:)

  emiliukas

 4. 2

  as, kai buvau nescia, valgydavau toki "misini" - sumaltus kiausiniu lukstus su medum. skonio nekomentuosiu :DDD sauksteli medaus apvolioti i tuos miltelius ir suvalgyti. tai man kalcio atsargu ilgai uzteko, o jis kiek zinau, atsakingas uz nagus, ragus ir dantis :)))) tai pabandyk, jeigu maitini, pati pavartoti - gaus lelius arba sugalvok, kaip vaikuti pamaitinti :)

  Elevina

 5. 2

  Tai va, dėl tų vitaminų ir susirūpinau... Bet ar tikrai? Dabar ir uogas bei daržoves iš senelių daržo ir sodo tikrai ekologiškasi valgo, ir miško žemuoges

  labirinta

 6. 1

  Kai nago plokštelė yra su baltomis dėmelėmis, dažnai sakoma, kad nagai „žydi“. Šios dėmelės atsiranda dėl į nago plokštelę patekusio oro, dažniausiai mikrotraumų metu. Manau vaikuciam taip pat galioja. MAniskiui 1 metukai neseniai suejo, irgi pastebejau "zydinciu" naguciu.
  http://www.sveikaszmogus.lt/Top_101-1893-Nagai_%E2%80%93_musu_sveikatos_veidrodis

  Anonimas

 7. 1

  na man jau nuo paauglystes zydi nagai..ir kas cia tokio..nejauciu jokio blogumo del sito..

  nade

 8. 1

  mano teveliai sakydavo kad truksta kazkokiu organizmui vitaminu...nezinau kiek jame tiesos bet taip sakoma.

  Pearl

 9. 1

  nu burtai burtais, bet realiai tai vitaminu kazkokiu truksta. o siaip tai, arba turi zmogus sita reikala, arba ne. cia kaip su pienlige. as pvz ja turiu ir vos pasalus jau ir pupso "grozis", o mano vienai draugei periodiskai zydi nagai :)

  Elevina