• 18ats.

  Ar lengvai tėtis gali atimti vaiką iš mamos?

  Esame nesusituokę. Santykiai ant išsiskyrimo ribos. Ar išsikyrus lengvai vyras gali atimti vaiką iš mamos?
  Turiu aukštąjį išsilavinimą, šiek tiek darbo stažo, galėčiau gauti rekomendacijų. Tačiau dabar darbo neturiu.
  Jis baigęs nedaug,darbo stažo beveik neturi, nes ilgą laiką dirbo ir dirba nelegaliai. Nuosavos gyvenamosios vietos nė vienas neturime.
  Kas teisme lemia, kuriam iš tėvų atitenka vaikelis?

  lip2kasTeisiniai klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  pas mane panaši situacija tik mes susituokę.vyras grąsina atimti vaiką,gal ne tiek vyras kiek jo motina,gavau iš jos nemažai sms,vienoje iš jų ji rašo"atimsiu anūkę iš principo,nes aš turiu butą,o tu neturi".iš pradžių labai ėmiau į galvą,poto kažkaip apsiraminau,leidau vyrui lankyti vaiką,bet ne tiek vaiko atvažiuodavo lankyti kiek manęs pagazdinti.galų gale trūko kantrybė,pasakiau,kad daugiau neįsileisiu,jei nori pamatyti vaiką tegul kreipiasi į teismą,pasakiau,kad esant reikalui panaudosiu visas grąsinančias sms.kad liudininkų bus daug,jo su vaiku niekas nematė nei kaimynai,nei darželyje,nei gydytojai.jis buvo išėjęs tėvystės atostogų,bet išvyko į užsienį,pinigai už tėvystės atostogas buvo skirti jo skolom grąžinti.ir dabar skolose paskendęs.
  kažko po mano gazdinimų tylu antrą savaitę.
  nežinau aš ko tai rami,manau,kad vaikas visgi turi likti su mama,o vyras gali lankyti.

  emiliukas

 2. 4

  vaiką tėvui gali priteisti tik tokiu atveju,jei motina yra asociali,nesirūpina vaiku.
  o šiuo atveju vaiko tėvui leidžiama bendrauti bei priteisiami elementai

  okse0711

 3. 3

  as ne teisininke, nors turint privatu versla tampama teisininku kad ir nelegaliu.. is tavo aprasyto atvejo vaikas bus paliktas tik tau, nes bet kokiu atveju pirmenybe mamai, tik ivertinus situacija jeigu ten mama nieko neturi, o tetis viska ir aisku dar tetis turi "gerus" advokatus, tada jau liudniau, bet tavo situacijoje, ypac kada gyvenamojo ploto neturit nei vienas, darbo neturit nei vienas (jo nelegalus darbas nesisikaito) tad abieju situacija identiska, bet tu mama, tu gimdytoja, tad teise i vaiko nuolatinia gyvenamoja vieta turi tu, na aisku jis gaus vizitus: savaitgalius, sventes ar dar kazka..

  vejune

 4. 2

  galiu papasakoti situacija kai skyresi mano vyras su pirma zmona ir norejo kad jam butio skirta sunaus gloga, bet jis turejo dedi advokata tad jam isaiskino uir jis dabar suvokia kad vaikui geriausia su mama. be to jei mama neasociali ir neturejus spoblemu su socialinemis vaiko teisemis jai bus priskirta globa. tevas gales lankyti pagal susitarima arba jei sunku susitarti teismo nustatytomis dienomis. be to gales pasiimti vaikuti vasara atostogu.

  wiktoriuke

 5. 1

  geriau uzduok kaip nauja klausima, nes vargu ar kas atsakines i 5 metu senumo klausima

  Yuki

 6. 1

  O jeigu motina turi trys vaikus, vienas jų yra mano (aš tėtis), o kiti du nuo kito vyro, ir tas vyras seksualiai priekabiavo prie mano dukros...jis perduotas policijai, jam uždrausta artintis net prie savo vaikų. O buvusi žmona tikra furija, vaikas nuolat po spaudimu, vaikas prastai mokinasi, atvažiavusi dukra būna pikta, ginčijasi, nenori sutarti gražiuoju, bet pabvusi pas mane ilgiau ji nusiramina ir tampa normalus vaikas.
  Manau motina netinkamai augina mano dukrą, norėčiau ją pasiimti gyventi pas save. Ar labai sudėtinga tai padaryti, nesinori kad vaikas gyventų tokioje aplinkoje.

  Anonimas

 7. 1

  Sakyciau nelengvai,dauguma vaikai pasilieka su mama,bet buna ir isimciu

  ruta26

 8. 1

  siap pagal vaiko tevu salygas ziuri.kaip salygos abieju vienodos.

  deimantina

 9. 1

  Taip gali nesijaudinti tikrai del dukrytes atimti tikrai is taves negales tik teisme jam priskirs vizita lanyti dukra

  ikmeskute

 10. 1

  Ačiū mamytės... Dėl tokių jo pasisakymų buvau ne juokais išsigandus, bet dabar esu rami, kad dukrytė liks su manim.

  lip2kas