Atsakymai

 1. 4

  ziuriu. As uz Kolobovaite ir Butku:))Nu dar Meskauskas su Stasiulyte neblogai pasoka:)

  bantukas

 2. 3

  Taip, žinoma :) Žiūrime abu su draugu. Favoritų neturime - vieną vakarą gražiai pašoka viena pora, kitą - kita :) Tačiau apkalbame visas iš eilės :D

  O dėl Šapro ir Smorigino - Pritariu, jie nemirtingi :D

  snaigyte

 3. 3

  As neziuriu,kazkaip gaila laiko man tokiem projektam,o tuo labiau kad mazoji nelabai ir leidzia atsiputus ramiai pasiziureti.Aki uzmetu,bet ziureti tai ne.

  pavasarinuke

 4. 3

  man taip pat labai patinka si laida as uz Ona su Butkum

  Mila

 5. 3

  Kai turiu laiko mielai paziuriu,o favoritu nelabai turiu,kartais vieni graziai pasoka,kartais kiti,siaip grazu paziureti. Na ir zinoma kaip gi be sapranausko ir smorigino :)net nuotaika pakelia

  kami

 6. 3

  Man kaip ir Trejetukui mieliasnis-Sok su manimi,nei per LNK .Šeip išskirtynu poru neturiu.Gal Radzeviciaus,Kolobovaites,politiko-Zilvino,bei to policniko-meskucio.Na nelabai priimtina man tos pamaivos Irmos jagelaviciutes-dinamikos,pora.Ji man tokia vaizduojanti pamaiva,kaip kad ir dabar atejusi-Egle Jackaite.Nu nemegstu as ju-;):)O labiausiai tai uzvedantis-tai Sapranausko,ir Smorygino apsimetymas repliūkomis. Tai turbut jie yra pagrindyne asis variklio,kad daugiau ziurovu ziuretu.Nes jai nejie vestu,tai turbut netaip ydomu butu.Na dalyviai pasoko,patrypciovo ir tiek.Bet cia tik mano nuomone.

  Fausta

 7. 3

  Man labiau patinka būtent laida "Šok su manimi" nei "Kviečiu šokti". Todėl, jei yra galimybė pasižiūriu šią laidą. Bet tokių kaipo favorintų neturiu. Man patinka visos poros :).

  trejetukas

 8. 2

  ziuriu sok su manim vien del sapro ir juriko prikolu:-DDDDD

  ruta26

 9. 2

  taip pat ziuriu,bet favoritu neturiu;)

  nesvarbu

 10. 2

  butent del sapro ir jurkos ziuriu sia laida:))

  axom