• 109ats.

  Tai kiek gi Mamanijoj bendraujančių narių? Susiskaičiuokim :)

  Čia visai neseniai buvo paskaičiuota, kad Mamanijoj yra virs 3000 prisiregistravusių narių. Bet realiai bedrauja tikrai žymai mažiau. Taigi sumasčiau, kad galėtumėm pabandyti susiskaičiuoti. Labai būčiau dėkinga, kad rašytų tik tos, kurios čia pasijungia ne kartą į metus, o tikrai dažnai lankosi.
  Ir rašykit itk vieną kartą, nes pastebėjau, kad nemažai yra tokių, kurios mėgsta į temą rašyti po kelis kartus. Suprantu, kad tų taškelių tikrai norisi daugiau, bet šitoj temoj pagal tai kiek bus atsakymų bus galima spręsti kiek yra dažnai pasijungiančių narių :)
  Rašyti galima ką tik norit, kad ir šypsenėlę :)

  trejetukasKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  As mamanioje esu ne per seniausiai tiesiog kaip pastojau pradejau dometis apie viska ka susije yra su mamos ir vaiko sveikata ir ne tik, nes mano cia bus pirmas vaikas, tai kaip "zaliai" mamytei buvo viskas idomu:) netycia radau per neta mamanijos tinklalapi ir labai cia patiko nse galima uzduoti klausima paskaityti tau rupima rast tau reikalinga atsakyma ar net atsakyti i ta klausima kuri tu ziai tikrai :) tai esu laiminga kad toks tinklalapis yra :)

  Maliutka

 2. 1

  Sveikute :) as jau nesijungiu taip daznai kaip seniau :D sededavom diena nakti visos plepedavom, juokaudavom... o dabar senbuviu nedaug liko... pasijungiu pora kart i diena, stebiu viska kaip sakoma :D tad gali skaiciuot mane prie aktyviu :)

  kristale

 3. 1
 4. 1

  kaip yra galimybe tai wisada:)

  Aksana

 5. 1
 6. 1

  na as taip pat gan daznai prisijungiu kai randu laisvo laiko

  gintarevaldas

 7. 0

  Sveiki, sugryzau i mamanija po +-10metu. Tai vel busiu aktyvi😀😀

  sauluze555

 8. 0
 9. 0