kur kreiptis del kaimynų poelgių?
gal kuri mamytė žino,kur kreiptis,situacija tokia:
turim sodo sklypą pakalnėje,virš mūsų sklypo yra kaimynų sklypas,kurie pastoviai gyvena.Šiais metais jie įsikasė šulinį,įsivedė į namus vandenį,įsikasė šulinį nuotekom,bet tos nuotekos sunkesi į žemę,mūsų sklypas tiesiog patvynęs.iškasėm palei jų tvorą metro gylio griovį,griovys prisipildė vandens per dieną.matyt jie tą šulinį,kur nuotekom,nebetonavo.net nežinau kur kreiptis tokiu atveju.sodo pirmininkas pasakė,kad padėti niekaip negali.

pavasarinuke
ikmeskute
Simutia
Imbiere
lina38
nesvarbu