• 19ats.

  Vyras masturbuojasi prie kompiuterio, ar tai yra beda?

  Vakar vakare nuejau miegot ir migdyt dukrytes, vyras pasiliko prie kompiuterio, gal po gero pusvalandzio iejau i kambari, kur jis buvo ir spekit, radau ji besimasturbuojant, suprantu kad tai yra normalu, bet as labai sutrikau, o apie ji net nera ka kalbet, gal cia yra beda kokia ar siaip vyrai paeksperimentuot megsta, dar to niekada man nebuvo

  rimeliIntymuĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  manau geriausia tau butu iskart pasikalbeti su vyru, aisku viskas priklauso nuo jusu santykiu. jei taip butu nutyike man buciau iskart paklauysus paro0dyk ka cia ziuri, man ir idomu kas tave taip uzveda, galesim ir mes ka nors sugalvoti. :)

  wiktoriuke

 2. 4

  na cia turbut bedos reiketu ieskoti santykiuose.gal kas pasikeite po vaikucio gimimo?arba anksciau nepastebedavai.

  nesvarbu

 3. 3
 4. 3

  Anonimas,zinoma,kad nebe taip,bet esant norui,visada galima rasti iseiti.
  O del masturbacijos,tai juk jie vyrai,matyt jie reikia to tada,kai pamato grazia mergina,tik vieni susilaiko,o kiti ne.Paprasciausia,pamate,uzsinorejo,nieko salia nebuvo ir.............Nieko cia baisaus,geriau jau prie kompo,nei lovoje su kita moterimi.Bandykit pakalbeti jei jis leisis,o jei ne,tai gyvenkit toliau kaip gyvene,manau su laiku uzsimirs sis vaizdelis.

  pavasarinuke

 5. 3

  Manau tikrai reikia su juo apie tai pasikalbeti,ko truksta,kas privercia ji tai daryti.Gal ir istikro jis tai daro nepirma kart,tik tu tai pirmakart uzklupai.Na i vyru galvas neilisi,bet nemanau kad jai viskas gerai-vyras tuo uzsimtu.Tikrai pabandyk graziuoju,neuzgaunant jo savimiles pasikalbeti.

  Fausta

 6. 3

  gal ir anksciau jis tai dare, tik tu tik dabar tai pirma karta pamatei. statistika rodo, kad daznas vyras masturbuojasi ir tai nera blogai kol tai netampa liguistu iprociu. jei tau neramu manau vertetu apie tai pasikalbeti su savo vyru. gal viso sito esme slypi jusu santykiuose...

  romantike

 7. 2

  As manau, kad tai ne tik kad beda, bet i liga..

  Imbiere

 8. 2

  Nežinau moterys, čia dauguma rašo, kad viskas susitvarko po vaiko gimimo, bet va man ir keliom mano draugėm atvirai pasikalbėjus jau nėra lovoj taip gerai kaip iki vaiko gimimo. Tą prasmę yra nuovargis dėl priežiūros ,ojei ir miega vienam kambary su vaiku -tai šakės. Mes su vyru "greituko niekad nemėgom ir ką gimus dukrai užsimanėm kai jau buvo galima - o ji verkt. Tai jus man paaiškinkit ar čia jus viską pagražinat ar tik mums nepasiseka. Man ir draugėm santykiai pasidarė retesni ir kada yra galmybė,o ne kada patys norim.. na sudėtinga dar vaikui - virš 2 metų, tai dabar iš vis perlipa į mūsų lovą naktį pabudus..visiškai viskas ne taip kaip buvo iki vaikelio.

  Anonimas

 9. 2

  beda manyciau jusu santykiuose.gal reiktu pasikalbeti jums,nes tikrai nera malonu rasti vyra besimasturbuojanti.jei vyrui truksta sekso,tai reikia pasidziaugt,kad kitu moteru neiesko.

  Bosiene

 10. 2

  mane tai labai šokiruotu jei vyras tai darytu kai aš esu namie. gal turite bėdų lytiniame gyvenime... o gal dar kažkas ne taip. Geriau tau atvirai su juo pasikalbėti ir manau geriau nelaukt ilgiau. Gal jam tiesiog trūksta dėmesio iš tavęs.

  Anonimas