Vis sklando gandas ar mitas, jog sauskelnės gali tapti impotencijos ir berniukų nevaisingumo priežastimi. Ka apie tai manote?
Čia liečia tik berniukus. Jau senai karts nuo karto išgirstu apie sauskelnių negerumus berniukams. Vienkartinės sauskelnės atsirado šiek tiek daugiau negu prieš 20metų, tai dar neišaugo šita kartą ir tų didelių pasekmių nesimato. Bet šį mitą dar sutvirtino per pastaruosius 25 metus išaugusi jaunų vyrų nevaisingumo statistika. Buvo kažkada pasirodę labai neigiamų straipsnių internete apie vienkartinių sauskelnių žalą, bet greitai jie dingo iš ten. Ir iš karto sekė nauji straipsnei su labai gerais atsiliepimais ir gydytojų rekomendacijomis tų mitų ir gandų neigimais. Aišku, galima suprasti, kad Pampers gamintojai pasaulyje yra labai galingi ir viską padarys, kad tik visi ir toliau pirktų jų produkciją ir kad nebutų jokių blogų atsiliepimų apie juos ir tik geri...
Mano draugės kurios turi berniukus, namie stengiasi naudoti daukartines medvilnines sauskelnes, o tik einan i lauką deda vienkartinias. O vasara stengiasi kuo mažiau naudoti pampersus, nes dar didesnė rizika iššutimo. Ir kai aš gimdžiau UK, tai ligoninėje dėdavo naujagimiams berniukams daukartinias medvilnines sauskelnias. Jos gana brangios. Bet vis pastebiu, kad nemažai mamų naudoja daukartinias sauskelnias, ar dėl vaikų sveikatos ar dėl taupumo (nes pigiau išeina naudoti daugartinias sauskelnias). O ar Jūs naudojate daugartinias sauskelnias ir kodėl ir ar manote, kad vienkartinės sauskelnės yra kenksmingos berniukams?

gertruda
emiliukas
raima
sandradan
Bosiene
ruta26
Jorkaile
Milana69
masiniuke