• 19ats.

  raminamoji vonele pries miega

  nezinau kaip ja daryti...mazoji miega tragiskai,galvoju gal tokia vonele pades..ji maudoma didelej vonioj,tai kaip ten reikia ka daryti ir is ko?

  axom1-2 metukaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  aš padarydavau stiprų nuovirą,perkošdavau,ir pildavau į vonelę.

  emiliukas

 2. 2

  bet kai ja daryti?negi lapu pilsi i vandeni?

  axom

 3. 2

  mes darydavome pipirmėtės ar mėtų voneles,jos veikia raminančiai,nesižavėkite jonhson produkcija,nes ji įtraukta kaip pavojinga kosmetika kūdikiams.

  emiliukas

 4. 2

  yra pirkti jonhson raminamoji vonele su levandom,ipili i vandeni jos,ir tame vandeny maudai vaika

  ruta26

 5. 1

  Kartą dariau savo berniukui. Nusipirkau vaistinėj valerijono žolelių. Visą pokelį dideliam puode užvirinau. Palikau, kad pritrauktų ir vakare prieš miegą perkošiau, supyliau į vonelę, pripyliau šilto vandensm, nusimaudėm. Na ir nieko. Miegojo kaip visad. Kas porą valandų kėlėsi.

  Jorkaile

 6. 1

  as naudoju savo suneliui johnson su levandom,bent mums padeda.va ir vakar maudziau,tai nezinau ar cia maudyniu pasekme,bet miegojo nuo 20h30 iki 8hryto.

  Bosiene

 7. 1

  Gali kokio eterinio eukaliptu aliejuko kelis lasiukus ivarvinti,gali ramuneliu arbatos ipilti arba melisos arbteles,tiesiog uzvirini vandeni ir uzpili melisos lapu ar ramuneliu ziedus,po to sia arbata nukosi ir pili i vonele.

  pavasarinuke

 8. 1

  as pasidarydavau stipru metu nuovira ir perkosta pildavau i vonele arba yra pirkti jonhson produkcijos raminamoji skirta maudynem

  deimantina

 9. 1
 10. 1

  labai gerai zoleliu nuoviras tai daug geraiu negu visokie dzonsonai tai tik brangu o naudos is ju jokios manau meta melisa valerijonu saknu arbata tirai geriau pedes.

  mamyciuke