• 27ats.

  Merginos ar jusu anytos nesikisa i jusu gyvenimus?nevadovauja jums ar jusu antroms pusems?neaiskina,kaip turit auginti vaikus.ar kaip tik stengiasi prie ko nors prikibt?

  man tai su pirmo vyro mama santykiai nebuvo is draugiskuju,megdavo paaiskint,tai as ta ne taip darau tai anaip,nemegom viena kitos,todel vengem kazkokiu bendravimu,o su antro vyro mama deja taip ir neteko pabendraut.o kokie jusu santykiai su savo anytom?

  sandradanSu giminėmisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  nuo pat pradžių aš anytai neįtikau,vis kabliukų ieškojo,buvom kartą ir grybauti,tai apskelbė visiems,kad aš miesčionka grybų nepažįstu,nors aš puikiai juos pažįstu ir patinka grybauti,tik nerenku tokių kaip baltuokių,vyščiukų,ūmedžių.kažkur 5mėn.neštume padėjau kasti bulves.pripilu iš kibiro į maišus ir prašau vyro,kad nuneštų prie visų.tai ponia anyta,kad pasižiūrės su panieka,aš niekada nieko neprašiau,viską pati dariau,net nėščia būdama dar ne tokiuos maišus kilnojau,o čia prašo pagalbos.poto sužinojau kaip ji varo ant manęs,pradėjau pas ją nebevažiuoti.tokių baisybių iš jos išgirdau,ir kad kaimas man smirda ir kad aš noriu jos daržoves atimti,dar tokio siaubingo žmogaus gyvenime neteko sutikti kaip šitą bobą.kokiais ji tik žodžiais manęs ir mano artimųjų neišvadino.kiek žinučių nuo jos gavau.ir tiek vyro brolio šeima tiek sesers pletkininkai,melagiai,džiaugiuosi,kad išvengiu bendravimo su jais,nes ten jau tokie žmonės prilipę prie langų išjuoks kiekvieną praeinantį kaimyną ar šiaip prašalaitį.dar tiesa ir burti moka,išbūrė,kad būsiu labai nelaiminga ir labai kentėsiu.

  emiliukas

 2. 4

  Mane siutina tai, kiek nelogiškas jos mąstymas ir elgesys. Viskas būtų dar nieko, jeigu ji primygtinai nepirštų savo idiotoškų idėjų visiems iš eilės. Reto nesupratingumo žmogus toji mano anyta, žalio supratimo neturi apie ką kalbėti prie žmonių, o ką nutylėti reikia. Vadovauti labai nori, bet laimei, ir aš, ir mano vyras - pakankamai stiprūs ir tiesiog neleidžiam jai pernelyg daug reikštis. Kai gerai įkyri, tada iškloju jai visą tiesą, kas ji per žmogus. Tada įsivyrauja ramybė, bent mėnesiui. Tas mėnuo man būna tikras išganymas - kai nereikia su ja bendrauti.

  bum

 3. 3

  Mano anyta puiki moteris. Niekad nedrisciau jai papriekaistaut, kad per daug kisasi i musu gyvenima. Kadangi mano pacios mama uzsienyje gyvena, retai matomes, tai dziaugiuos kad su anyta gerai sutariam :) jai galiu bet kada skambint patarimo, pasitarti, labai megstam pas ja i svecius nuvykt ir pas save pasikivieciam. Is tiesu labai ja gerbiu ir zaviuosiu, net noreciau kai man bus tiek metu atrodyti ir buti kaip ji - visada pasitempus, elegantiska, issilavinus, smaiksti, bet kartu supratinga, seimyniska ir be galo rupestinga. Tikiuos dar ilgai ilgai teks su ja bendraut :)

  ievindra

 4. 3

  Mano anyčiuke, tai labai mėgsta kištis ir aiškinti, ką kaip turimę daryti. Kartais pati stebiuosi savo kantrybe, nes per 13 metų vos kelis kartus truputuką apsipykę buvom. Tiesiog matau, kad ji nėra piktybiškas žmogus ir viską daro iš didelio noro padėti. Bet kartais ta jos pagalba per gerklę pradeda lysti. :(
  Nors taip tai esu jai labai dėkinga, kadangi kai man reikia, tai ji niekada neatsisako pagelbėti. Jei ne ji, tai turbūt dabar negalėčiau studijuoti, kadangi vyras gana dažnai savaitgaliais dirba. O man paskaitos tik savaitgaiais būna. Tai ji mano vaikus prižiūri, kai aš visą dieną paskaitose sedžiu.

  trejetukas

 5. 2

  manes anyta labai nemego visokiu varymu buvo bet kai leliukas atsirado visi varimai baigesi ir as parodziau kad man niekas nenurodines kaip vaika augint nors labai norejo kai lelius gime

  gintule

 6. 2

  mano anyta man kaip mama,labai gera moteris,dusia uz marces atiduotu,visada uztare,netgi bendrauju daugiau negu su savo mama,gal leme tai jog anyta uzaugino 3 sunus bet neturejo dukteru

  sandriuke

 7. 2

  bando vadovaut. bet kai atskirai gyvenam, tai atsirenku, kurie jos nurodymai naudingi, kurie ne.

  Jorkaile

 8. 2

  anyta turiu superine niekur nesikisa nieko neaiskina taip ar ne atip darau.buna kad as prasau ka nors patarti tai ji pasako reikia paciai galvoti as nesikisiu kad nebuciau kalta.begalo gerai sutariu ir tuo dziaugiuosi
  :)

  deimantina

 9. 2

  Oj ne mano anytuke - auksinis zmogus. Niekada niekada nesikiso neaiskino, nepatarinejo, tik sdako cia jusu gyvenimas darykit kaip jus norit, svarbiausia, kad jums butu gerai. O kai jums gerai, gerai ir man.
  As jai dazniau gal paskambinu nei ji mums. Nes man malonu su ja bendrauti. Jei reikia kazkokio patarimo ir gi jai dazniai skambinu (nepamirstu ir savo mamukes).
  As su ja net savo vyra per danti patraukiam, galiu pasiskusti juo jei kas negerai ir ji visada mane supras. Nes ji nera is tu zmoniu, kad va mano sunelis geriausia visi kiti ar kitos prasti.
  As su savo anyta, kaip su draugaite galima sakyt. kitokios anytos tikrai nenoreciau ir jauciu jei kas su vyru butu negerai, as laikyciausi gal tik del anytos su uosviu.

  Anonimas

 10. 2

  su pirmu vyru,kai gyvenau,tai siaubingai kisosi i gyvenima,viska aiskino,ka darau taip,ka netaip.o sita auksine,labai gerai sutariam

  ruta26