Atsakymai

 1. 6

  Ką noriu pasakyti. mano vyr. dukra lanko 5 klase. Sutykite, kad ne visi tėvai gali viską paaškinti vaikui, pagal naują programą. antras dalykas, su tuo laiku, ne visos močiūtės prižiūri anūkus, kai tėvai dirba. Ar pitarsyte man, kad jei jums pasiūlytų už prailgyntą grupe, kur vaikas lankytu 2,5 val. per dieną - 100LT būtų per mėn, IR 100LT - PIETUMS. viso būtų 200LT - ir vaikas pavalGytų ir pamokos paruoš. Manau kad už tokią suma nerasyte net papildomai repetitoriaus. O mokykloje jei atsirastų 10- 15 vakų, tai atsirastu ir mokytojas, kuris norėtų papildomai užsidirbt.

  Deimax

 2. 5

  Prailgintos grupes mokytojas nepadeda vaikui paruosti pamoku. Tiesiog nori ruosi, nori ne. Todel niekas ir nenori moketi tokiu pinigu vien uz tai, kad vaikas ten pasedes. Pas mus tai mokykloj buvo prailginta grupe ir uz val reikejo moket 6lt plius 4lt papildomi pietus. Labai mazai vaiku lanke, todel panaikino sia grupe.

  trejetukas

 3. 4

  Ir anais laikais prailgintos grupes budavo tik pradinese klasese (bent jau pas mus). Tokios prailgintos grupes yra ir dabar (turbut ne visose mokyklose, o pagal poreiki). Bet as pritariu Trejetukui, pamoku tikrai nepadeda paruosti. Vienintelis pliusas - tai, kad vaikas pavalges ir aisku kur ta pora valandu yra. Bet kodel nebutu galima padaryti taip, kad teveliams pageidaujant butu ir repetitorius. Manau cia jusu klases teveliu ir mokytoju susitarimo reikalas, jei tik yra norinciu ir galinciu moketi.

  Ausra

 4. 3

  kiek zinau tai kai kuriose mokyklose yra prailgintos grupes.

  inga3

 5. 3

  yra, ziurint kurioj mokykloj!

  Ilona

 6. 2

  Yra. Tik nevisose. Reikia pasidomėti prieš leidžiant vaiką į mokyklą ar joje bus prailginta grupė.

  diasaja

 7. 2

  Nors lialius mano dar mazas, bet as irgi apie tai jau galvojau. Zinau, kad musu rajono mokyklose tokiu grupiu nera, tai jau pradedu mastyt, ka mano bernas veiks po pamoku. Nebent, reiks leist i visokius burelius, jeigu jam patiks. Juk siais laikais dar yra mokykliniu bureliu ar jau nebe?

  Agne

 8. 2

  Tikrai, šiais laikais leidžiant pirmoką į mokyklą ir neturint namie, kas jį prižiūrėtų po pamokų, yra labai jau nesaugu. Prisimenu, kai aš pati dar mokiausi vidurinėje, prailgintos grupės buvo gal iki kokios 7 klasės. Netgi į prailgintas labai norėjome eiti, nes buvo tokie mokytojai, kurie užsiimdavo su vaikais. Prisimenu, buvo mokytojas, kuris labai įdomiai pasakodavo apie savo keliones, papildomai mokindavo piešti, kitas - grodavo gitara ir netgi buvo pradėjęs mokinti ir vaikus akordų ir pan. Na dėl namų darbų ruošimo, tai tikrai nebuvome sužavėti, kad reikia daryti, nors nauda buvo reali. O kai ruošdavome, tai budavome kaip per pamokas, tik skyrėsi, kad mokytoja asmeniškai užduotis paaiškindavo. O kas dabar tose mokyklose, kur yra prailgintos grupės? Vaikai dūksta, šūkauja, triukšmas, jokio poilsio ir ramybės, tik žinai, kad vaikas, kaip sakė Aušra, yra konkrečioje vietoje. Apie pamokų ruošimą - nė kalbos, mokytojai aiškina, kad tai ne jų pareiga, jie tik prižiūri vaikus ir pan. Aš savo vyresniųjų pradinėse klasėse į prailgintas grupes neleidau, susitvarkėm ir be jų. O kitos mamos po kelių mėn. vaikus irgi atsiėmė. Nes sakydavo, kad vaikas, 6 val. grįžta namo tiek pavargęs, kad apie namų darbų ruošimą nėra nė kalbos, o apie 8 val. jis jau miega. Tai kokia nauda iš to buvimo mokykloje. Be to, pirmokas-tai tik ką "iškeptas" darželinukas, su kelių valandų per dieną poilsiu ir netgi miegučiu. O mokykloje - ant kietų stalų nei prigulsi, nei pailsėsi. Tai kad aš esu prieš tokias šiuolaikines prailgintas grupes.

  elegancija

 9. 1

  vVs del to,kaip pagalvoju,kad mano mergaitė jau be savaitės šeštokė.Galvoju eiti kalbėtis su direktore,kad būtų padarytą prailginta grupė vakams,kur tikrai būtų vaikas prižiūrėtas ir atliktos
  namų darbai. Mūsų direktorė atsižvelgia į tėvų prašymus. Tai tikiuos kad bus atsižvelgta.

  Deimax