Atsakymai

 1. 3

  Na kad ,,glusas'' tikrai nepasakyciau. Klausiau apie sita veisle nes patys nesenai nusipirkom. Jis dar jaunas tik 3 menesiai, bet jau dabar labai protingas, klauso, kolkas imlus dresurai, zino jau keleta komandu. Kadangi neleidziam i lova lipti, nes tai sventa vieta, tai kai griztam namo visada randam ji belipanti lauk is lovos ir ne atbega pas mus pasilges bet lenda po lova nes zino kad padare tai ko negalima:) Labai megsta sneketis, tiesiog ziuri i akis ir kazka niurzga kartais net sulodamas, dazniausia tai reiskia: ateik zaisti kiek gali prie to kompo sedeti;-) Tai kolkas tokia patirtis.

  alina123

 2. 2

  dar norėjau paminėti - kad tie kilmingi šunys išties su charakteriu. kai mes įsigijom namą ir jį kapitališkai remontavomės, tuo pačiu ir rotveilerę įsigijom. sakykim, kad triukšme užaugo - pjovimas, kalimas, gręžimas ir t.t. Tai dabar, kai užaugo, negali pernešt jokio įrankio - nei kai žiemą sniegą kasdavom - kibdavo į šiūpėlę, kai kiemą šluodavom - naikindavo šluotas. o kai žolę pjaunam - tai žoliapjovę apverčia... žinoma, žaidžiant čiaviskas gaunasi, bet visi garsiai dirbantys įrankiai - priešas Nr.1

  Linara121

 3. 2

  mes turim Rotveilerį, kai įsigijom visi pakraupę buvo - sako, kads bus, juk jie tokie pikti? tačiau dukra (9 m.) su juo žaidė, vystykluos migdė, labai draugavo ir toji kalytė užaugo gherietė kaip katinas. Mano tėčio brolis turi Dobermaną, tai sako, kad tipo glušas šuo "kaip bato aulas..". Nu nežinau, aišku genai savo daro, bet auklėjimas irgi labai svarbu. mes, pavyzdžiui, Terą nenorėjom išaugint kaip žvėrį, o kaip šeimos narę.

  Linara121

 4. 1

  Labai faini sunys, aisku priklauso nuo auklejimo.
  pasys tokia kalyte auginom, ir viskas buvo super, ir visas komandas labai greit ismoko.
  Jei dar tureciau galimybe rinktis-rinciausi tik sita veisle.
  Apie joki "glusuma" nepasakyciau nei puse lupu.

  jurgitarei

 5. 1

  man paciai neteko susidurt su sia veisle. bet as megstu juos, domejausi, skaitinejau internete. visur tik gerus atsiliepimus radau, rase apie ju didziule sirdi, ir protinguma...zinoma, buna dobermanu ir nelabai gerieciu, bet tokiu pasitaiko ir tarp kitu veisliu atstovu. ;)

  ausra363

 6. 1

  Kol mazas,tol atrodo puikus suo,po triju metu pamatysit,kad charakteris neprognozuojamas ir labai kerstingas.Atsimenu,mums visa minksta kampa isakejo su nagais,grize pamatem,kad viduriai jau matosi.Budavo i lauka isvedi,visus reikalus padaro,tai ne dar namo grizes dar su kaupu pridirbdavo ant grindu.Nors ir vedem i dresuros mokykla ir auklejom,bet buvo durnas.Kol galiausiai padarem bute remonta ir atidavem policijai,kad kalinius saugotu.Suo kaip sargybinis geras

  ruta26

 7. 1

  Esu turejus,suo su charakteriu ir neprognuozajomo elgesio,nebent kokiam voljere laikyti ne bute

  ruta26

 8. 0

  Turim dobermana, labai mielas, eina prie visu laizos, vedam i dresura, tai dresuotojas sake kad visiems sunims uzeina ta “paauglyste” kai pradeda durniuot, bet veliau praeina ir seip namie palikti sunys narve turetu buti, nes vieni visi palikti gyvunai prisigalvoja nesamones daryti, o sunu durnu agresyviu nebuna tiesiog patys seimininkai buna durni ir nemoka aukleti arba neaukleja, bet koki suni reikia pradet nuo mazumes, kad suformuot sums charakteri i geraja puse, kad zinotu ka gali jis daryti, o ko ne.

  Anonimas

 9. 0

  Jei suo pasidaro neprognozuojamas yra kalti seimininkai, nes nemokat auklet. sie sunys umaus harakterio su jais reikia rimtai dirbti. jie pripazysta tik viena seimininka.

  Anonimas

 10. 0

  puikus šuo. Jie visi filmuose rodomi kaip pikti, ir t.t. šunys. Bet jie yra labai mieli, ir dėkingi. Bent jau mano Makis. Jis nekramto ko nereikia, jokių baldų, na nebent, kol buvo mažas ir išdykęs. O paaugę jie, jeigu gerai auklėjami, yra nuostabūs šunys. Labai mylintys, ginantys, žaismingi, ir taip pat jiems reikia išsibėgioti. Nepasigailėjau, kad įsigijome būtent dobermaną.

  Anonimas