Atsakymai

 1. 3

  aš irgi tą pačią problemą turiu. Tai nusipirkau Eurokos nagų laką (jis permatomas) su vitaminais ir mineralais - stiprina, saugo nuo lūžinėjimų, skatina augimą. užsitepu kelis kartus, kad tvirtesni būtų. kainos nepamenu, bet iki 10 litų kažkur.

  Linara121

 2. 2

  Pirmiausia,reiketu gerti vitaminus skirtus nagu,plauku greitesniam augimui ir stiprinimui,o po to jau galima ir maitinti is virsaus,pvz.,nagu aliejuku tepti,jis lb gerai apsaugo nuo visokiu cheminiu priemoniu:))

  vitalijus

 3. 2

  man pati geriausia priemone buvo Nailtek, superinis dalykelis:)

  xinesax

 4. 2

  As tepdavau NailTek II nagu stiprikliu:) Aisku, pirma reikestu kalcio daugiau pagerti.Siaip parveza pazystami is Rusijos vitaminu. Tai kalcis nerealiai geras, o kainuoja vos kelis litus.:)Nespedavau nagu trumpintis:)

  Jaudrute

 5. 2

  kai turedavau daugiau laiko,tai rankas mirkydavau druskos vonelej.pora kart i savaite.i silta vandeni iberi druskos,ir mirkai rankas apie10min.ir rankos atsigaudavo,ir nagai budavo stiprus ir sveikai atrodydavo.

  musiukas007

 6. 2

  Naudoti maitinancias kaukes rankom,tuo paciu ir nagams

  ruta26

 7. 1

  Esu bandzius specialius nagu augima skatinancius lakus, ir visokius vitaminus, maisto papildus, bet mano nagai visada buvo silpni tai niekas nepadeda.

  Yuki

 8. 1

  as naudoju kaukes ir vandenį su druska irdar nagų laka evline

  Anonimas

 9. 1

  mano kolege sakydavo,kad labai gerai citrinu sulciu vonele,stiprina naga ir skatina augima

  Anonimas

 10. 1

  lupkit citrusinius vaisius. (apelsinai,mandarinai,greipfurtai) jų išskiriamos sultys turi tam tikrų vitaminų nagams. labai greit auga nagai. išbandyta ! :))

  Anonimas