Atsakymai

 1. 2

  Mes turim garu puoda Tefal VC4003 Vitamin+ tikrai geras, galingas, turi papildoma indeli biriems produktams, galima net kiausinius virti. Daznai nenaudojam, bet ir uzmirstas nera. Patogu, viska sudedi, nustatai temperatura, laika ir gali uzsiimti kitais reikalais, nei prisvils, nei ant virykles isbegs, o ir maistas sveikas. Kol kas tik teigiami atsiliepimai musu seimoj apie garu puoda

  almyte7

 2. 2

  neturiu troskintuvo bet butu idomu irgi nusipirkti :) bet turim nezinau kaip tiksliai lietuviskai toki puoda su helogeno berots :$ lempa tai ten fainas prietaisas atstoja orkaite viskas labai skaniai iskepa uztrunka pusvalandi iskepty mesai taip pat kepa sawo sultyse nereik riebalu :X ir siaip pati dar gerai neisstidujevau :D reik daugiau gamint :D

  gretuxas

 3. 2

  turim troskintuva tik nebenaudojam - kazkada kai naujiena buvo, pasizaidem ir viskas :) bet, manau, issitrauksiu ji kai mazyliui reiks ruost valgyt :)

  "Elektrinių garinių troškintuvų kaina svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų litų. Brangiausias -nebūtinai geriausias. Labai dažnai brangiau tenka mokėti už prekės ženklą ir dizainą, o ne už technines prietaiso savybes.
  Renkantis garinį troškintuvą reikėtų atkreipti dėmesį į jo galingumą, indų skaičių ir talpą, taip pat vertėtų pasidomėti, ar prietaisas turi papildomų funkcijų. Labai patogu, kai garinis troškintuvas turi papildomus indus biriems produktams ir sriubai, kai yra galimybė atidėti prietaiso darbo pradžios laiką, kai yra automatinė šildymo palaikymo funkcija. Taip pat labai svarbu, kad prietaisas būtų kompaktiškas ir neužimtų daug vietos, kad jį būtų lengva plauti."

  Anonimas

 4. 1
 5. 1

  turime, betr labai retai naudojam..

  Jorkaile