Atsakymai

 1. 7

  Tavo mintys - tavo sapnu priezastis. Geriau galvok, ka nors grazaus per diena :) Kuo labiau galvosi apie vyro neistikimybe , tuo greiciau tai ivyks, juk mintys linkusios realizuotis :) Neuzsiciklink del vyro neistikimybes :)

  almyte7

 2. 6

  manau jie reiskia nepasitikejima vyru ir uzslepta baime kad jis tau neistikimas...
  pasikalbek atvirai su juo.

  seimoje butina sneketis...

  Juoja

 3. 5

  Neretai sapnuojame tai apie ką nemažai galvojame arba tai giliai slypi kažkur pasąmonėje. Ir tikrai tie tavo sapnai neturi nieko bendro su tariama tavo vyro ištikimybe. Mažiau apie tai galvok ir tikrai ramiau gyvensi:)

  emilyte

 4. 5

  pritariu,tom kurios sako,kad nepasitiki savo vyru ir pavydi jo labai:)kai draugaudavau su savo vyru irgi tokias nesamones sapnuodavau,buvau labai pavydi,bet dabar kai gyvenam daug metu santuokoje tai praejo pavydo priepoliai,tiesiog emiau vyru pasitiketi:)

  dzionike

 5. 5

  as taip pat daznai sapnuoju,kad mano vyras neistikimas,o kai jam pasakau,sako tu nebenusisnekek matos,kad neturi kas veikt pasilikus namie tik fantazijas kurt,o tie sapnai tokie aiskus,tokie ryskus,kaip tikrovej,kartais net pikta,kodel neprabudau ir neapsisukau ant kito sono,kad sapnuociau grazesni sapna.aisku,gal tai dar susije su pasamone,kai per daug galvoji ar jis neturi kitos,ar jis tau istikimas,baime prarasti.kadangi viena vyra praradau tai ir turiu ta baime,manau tai ir itakoja mano sapnams

  staponkute

 6. 5

  Manau tau reiktu pasisneketi su vyru apie savo sapnus. Mano nuomone sapnai atskleidzia tavo troskimus arba tikrasias baimes, bet nereiktu ju labai sureiksminti. Paprasciausiai pati ramiai pagalvok, vyras tave myli ir taip negaletu realiai buti, o dar geriau kad vyras tau pats tai pasakytu.

  jurgitux

 7. 4

  cia va tokie tie sapnai yra zmogaus baimes, per daug apie tai galvojat po to ir sapnuojat.as tai kai kas nors svarbaus turi vykt mano gyvenime ar as ka turesiu daryt, tai tada panasia situacija ir as sapnuoju. siaip sapnai yra zmogaus antas veidrodis,parodo zmogaus kaip sakant tuos vidinius jausmus ,nusako zmogaus bukle. turejau knyga apie sapnus labai faina, tik per kriaustimusi kazkur pradingo ji man,siaip idomei ten viskas buvo rasoma.

  Milana69

 8. 4

  Man buvo atvirksciai, vyras sapnavo,kad as jam neistikima. Radau toki paaiskinima: Sapnuoti, kad jūsų žmona arba vyras yra Jums neištikimi - miegokite ramiai.

  roberta

 9. 4

  Man kažkada labai seniai vienos draugės brolis pasakė viena frazę: " tu žinok,beveik penkis metus buvau žmonai ištikimas, o ji man vistiek priekaištaudavo, kad einu į šoną. Kai atsibodo įrodinėt, kad ji neteisi, tada pradėjau tikrai eit." Na, pas jį žmona iki tokio lygio pavydi buvo, kad jei rasdavo pas jį kokį nors naują tel. nr, tai būtinai paskambindavo tuo nr išsiaiškint kieno jis.
  Tai ka norėjau pasakyt? Aš jo neteisiu dėl tokio poelgio. Bet manau, kad kartais mes patys priverčiam vienaip ar kitaip pasielgt sau artimus žmones.

  trejetukas

 10. 4

  Mamuliuke, tavo sapnai visiškai nieko nereiškia. Kažkurioj temelėj skaičiau, kad esi be galo pavydi. Esu tikra, kad tavo vyras tau ištikimas, o tavo nesveikas(neužpyk) pavydas kartina gyvenimą jums abiems. Todėl pasisteng daugiau pasitikėt savo vyru ir tramdyt savo pavydą. Pamatysi, kad tada ir tokie sapnai pasitrauks.

  trejetukas