• 23ats.

  Ar tikite mistiniu gydymo galiu turinciomis Lietuvos vietomis? Gal vaziavote pacios i tas vietas sveikatos prasyti?

  Zinau, kelias mistines vietas, tai Merkines piramide, Pivasiunu baznycia..

  ImbiereReligijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Vakar žiūrėjau laidą, kur moteris pasveiko nuo onkologinio vėžio ir sveikatos iš tokių pasisėmė

  Auksare

 2. 3

  kazkas yra juose, jei zmones plusta buriais, neteko pabuvoti, bet noreciau.

  Lulu

 3. 3

  aš manau, kad žmogus pats turi daug daugiau galių, o šitie objektai tik padeda susikaupti, kaip ir bažnyčios, nes jei nuolat mintyse kartosime savo norus ar svajones, tai jos ir išsipildys, bet reikia mokėti medituoti, dažnai tam neturim laiko, o žmogaus charakteris pasyvus ir jis viską neigia, nieko nenori, tai jam nieks ir nepadės, todėl tik vieną žinau, kad mes patys esam savo likimo kalviai. Nors man yra buvę vienas nutikimas, kada šventoje vietoje(užsienyje) sugalvojau norą ir jis išsipildė, tad dabar svarstau ar tai sutapimas, ar didesnės jėgos tame slypi.

  vinipukas

 4. 3

  na manau kad jai sirgciau nepagydoma liga na kokiu veziu jau paskutinej stadijoj manau aplankyciau viska,skestantis griebes ir siaudo

  Anonimas

 5. 2

  Tikiu,tik Šiluva:))Ten buvo apsireiškusi Marija:)Pati nebuvau,bet turėjau tokių minčių kai ilgai negalėjau pastoti...

  vitalijus

 6. 2

  Tai yra daugiau saiitaiga. Ji daro stebuklus. Taip pat stebuklus daro ir didziulis tikejimas. Jei zmogus eis i tokia vieta netikedamas, tai ir nepasveiks, o jei tuo visiskai tikes, tai vien tas tikejimas gali ji isgydyti. Na, tokia mano nuomone :)

  Yuki

 7. 2

  tikiu, vaziavau prie kavarsko saltinio kazkada

  Jorkaile

 8. 2

  netikiu tokiom galiom,daugiau zmoniu naivumas

  sandi

 9. 2

  kol neteko paciai susidurt, tai negaliu sakyt nei taip nei ne. Dazniausiai i tokias vietas vaziuojama, kai jau nezinai ko griebtis....Taigi mano nuomone tokia : niekada nesakyk niekada ...

  renaciuks

 10. 2

  nesu buvusi tokiose vietose ir nesu linkusi tiketi ju galiomis. bet nesijuokiu ir is tu kurie ten lankosi. jei jiems to reikia, tuo tiki, tai ir valio :) jei fiziskai nepalengveja, tai gal nors psichologiskai "pasigydo".

  romantike