Atsakymai

 1. 6

  Manau kad nusibodo pastovus gincai,pastovus besikartojantys klausimai,pastovus verkslianimai del to,kodel uzblokavo ta ar ana klausima,del anonimu,kurie buna paraso visai ne i tema.

  Jolka123

 2. 4

  Nepastebejau, kad jau labai daznai kazkas issiregistruotu. As cia beveik jau 2metai. Per tuos metus zinau tik 2 nares, kurios issiregistravo.. O kurios apribojo lankymasi cia gryzo i darbus po vaiku auginimo atostogu, rado geresnes veiklos ir panasiai.. Juk normalu, kad kiekviena diena cia sedeti nera laiko. Forumas juk laisvo laiko praleidimas, o ne darbas.

  Imbiere

 3. 4

  Man ir trodo, kad del to kaip Jolka ir sandritute parase. Nes kazkip noretusi, kad butu glima tam paciam klusime pakalbeti, padiskutuoti, bet neglima, nes cia kiek pastebejau toleruojama tik sausa informacija. Vienas paklause, kitas atsake ir viskas klausimas nustumiamas uzmarstin.

  Shirse

 4. 4

  Neseniai esu ir aš šio klubo narė, bet dar nieks ir neatbaido...
  Nepykstu ,kai nuomuonės kitų ir nesutampa, o kokį pakritikavimą priimu kaip komplimentą...
  kartais pasitaiko ir teisingų pataisimų...
  tada ir man gerai žinot kur klydau..
  bet kad ir ka s,ką blogo pasakytų, ar antipatija jaustų, nebluokuočiau.

  Anonimas

 5. 4

  Greičiausiai nusibosta. Be to dauguma čia užduodamų klausimų nėra labai įdomūs, daugelis kartojasi, pvz toks klausimas: man jau terminas, jaučiu pilvo skausmus apačioje, sudrėko kelnaitės ar man jau važiuoti į ligoninę gimdyti? Kartais tikrai nusibosta, bet matyt internete įmanomas tik paviršutinis bendravimas, nes internetas yra viešas, tad vieną dieną mamytės supranta, kad joms čia nebėr ką veikti. Čia greičiausiai įdomiausia tik mamytėms naujokėms, kurios vaikų auginimo klausimais yra visiškai žalios, pvz. tokios kaip aš :)

  svarainė

 6. 3

  as cia jau 3 metai, labai teisingai pasake sandritute, gal mamos nepalieka forumo, bet tiesiog nera laiko pasijungt.. as jau daug reciau cia uzsuku, permetu akim kas vyksta, i ydomius klausimus atsakau, i kitus nekreipiu demesio :D kartais gal savo nuomone piktai issakau, bet negali zmigus but visada meilus ir atsakinet su sypsena, kaip galvoju taip rasau, del gramatiniu klaidu vilem sutinku, as ir ju pridarau, bet del to, kad neesu baigus lietuviu kalbos mokslu ir nevisada zinau kur reikia deti kableli ir t.t nosiniu niekur nenaudoju todel ju nerasau ir cia,( reikia programa kita isijungt, kad rasytu su nosinem) o seip cia viskas tas pats per ta pati, bet nesiruosiu is cia issiregistruot del mamu kurios raso beleka, arba tingi paieska naudot :D per tiek laiko atsirado daug mamau bendraminciu, su kuriom net uz mamanijos bendraujam..

  kristale

 7. 3

  manau dauguma jau atsakė, kodėl rečiau lankosi senbūvės.Klausimai kartojasi o po keliasdešimt kartų atsakynėti į tuos pačius klausimus tikrai nesinori, tokia jau ta realybė o ir temų begalo daug išklausynėta ir jau atsakyta.Senasias nares keičia naujesnės narės, bet klausimų naujesnių ir nė nepaliestų dėja kuo toliau tuo mažiau sulaukiame.

  Pearl

 8. 3

  Viskas kartojasi,truksta idomiu ,originaliu klausimu ir tinkamu atsakymu.Akis bado gramatines,leksines stilistines klaidos,primityvus turinys.Gana aktyvios nares,besislepiancios po ,,anonimo'' kauke.Daznas blokavimas.Visai tai ,,veikia'' neigiamai besilankancias nares.Yra pora mamyciu,kuriu informacija tikrai idomi.Bet tokiu labai nedaug.Forumas turetu buti ta vieta,kur galima butu bendrauti,gauti reikiamos informacijos..., o ne bartis,
  blokuoti klausimus.As cia jau 4-metai ir nesu uzblokavusi ne vieno klausimo.Tiesiog pagalvoju,kaip ta mamyte turetu jaustis.

  vilem

 9. 2

  gal nebeturi tam visai laiko, jug pasaulis sukasi ne tik apie mamanija :) yra - seima, darbas, draugai, kiti pomegiai... as pavyzdziui esu beveik isitikinusi, kad grizusi i darba po vaiko auginimo atostogu cia pasijungsiu labai labai retai kol viena diena visai nebepasijungsiu, o tik busiu reta ir pasyvi skaitytoja bei info ieskotoja. zodziu nieko nera amzino :)

  romantike

 10. 2

  Vaikai paauga ir mamanija tampa nebereikalinga,o gal ir nebeįdomi...Daugelis ir į darbus sugrįžta,o savaitgaliais ir taip turi ką veikt,ne tik mamanijoje ''sėdėti'':)

  vitalijus