Atsakymai

 1. 4

  na man buvo šiokių tokių rūpesčių,reikėjo taisyti kolegės padovanotą suknelė,man taisymas kainavo ne toli 100l,bet kokia suknelė buvo fantastiška,ir pagal metus,ilgį,ir nepakartojama. o ne taip kaip kitos vos ne su vėstuvinėm atėjo. plius šukuosena kirpykloj gražiai supynė. tiesiog rūpesčiai įšėjo tik į gera.

  Deimax

 2. 3

  Mano vyresnėliui vasarą bus 11m, tai rudenį jau pradėsiu ruošti prie pirmos komunijos. Man atrodo, kad dabar juos ruošia metus laiko. Mūsų bendraamžis pusbrolis jau rytoj priims pirmąją komuniją. Tai, manau, kad tau ilgiau nereikėtų laukti, o leisti jau šiais metais. Jei neruošia pas jus mokykoj, tai tada reikia eiti pas kunigą.

  trejetukas

 3. 2

  Mano sūnus baiginėja trečią klasę ir po savaitės pagaliau prieis pirmos komunijos:)) Ruošėsi visus metus skemadieniais lankydamas mišias, o po jų pratybas. Mokosi iš katekizmo, bet reikia vis priminti, kas kartotųsi. Dabar, prieš pabaigą, reikia eiti išpažinties, į repeticiją, į egzaminą...Žodžiu, yra ką veikti:)

  Iga

 4. 2

  na mano ir dar tolokai bet laikas begte bega tai nepajusim kai reikes ruostis,bet mokinsiu kuo jaunesni nes man yra negrazu kai eina jau suauge.

  Daluze

 5. 2

  Mums dar iki komunijos toli toli, bet reiks kazkada ruostis. Yra salia baznycia, jeigu kartais mokykloje neruostu, bet jeigu mano vaikas nenores tikybos subtilybiu mokytis, tai ir neversiu. O as pati vaikysteje tai per 2 savaites pasimokiau ir Katedroje priejau komunijos, tada dar mums deste Doveika, buvo naujokas vikaras, o koks didis zmogus dabar...

  Agne

 6. 2

  Na mano dukrai 11 metu, tai jau pernai jai buvo komunija.Pasiruosimo rupestis man buvo tik, kad dukra ta diena graziai atrodytu, o visus tuos mokslus mokykla ir tikybos mokytoja paruose.Tai rupesciu mazai man buvo :)

  Sagute

 7. 1

  mes dar nesiruosiame,nes esame mazi tam....bet drauges vaikai jau beveik metai,kai ruosiasi komunijai ir jau sia vasara ja prieis

  nade

 8. 1

  as gyvenu ukmergeje pasmus jau siais metais vaikai jau priejo prie pirmos komunijos tai reiks kitais metais aciu uz patarimus mergaitems geriau jas papuost gali o berniukams paprasciau na nesvarbu svarbiausia kad vaikai nori

  Dale

 9. 1

  as turiu du nedidelius sunelius vienam 12 metu o kitam 8 metai bet mes kazkaip dar nespasiruosem siemet ar ne bus vyresniajam kitais metais eiti?

  Dale

 10. 0

  sunus ejo i pamokles po pamoku,o su tevais i misias spec jiems mokintis ,ir taip visus mokslo metus,ir pasiruosimas toks turetu but,nes tikrai daug ka ismoksta

  mamulyte