Atsakymai

 1. 4

  Manoji sake lelytes prasys arba broliuko :D

  xeditukasx

 2. 3

  Sunui 3.5m tai prase traktoriaus, o dukrytei 1.8m tai nupirkom zaisline mazinyte ant kurios galima vazyneti, nes brolis su savo nenori dalintis :)

  ZivileN

 3. 3

  Prieš 2mėn.nupirkau vaikui kompiuteriuką,galiu pasakyti,kad tas žaislas ne daugiau nei savaitei.Nieko gero iš to kompiuterio,tie maži ekraniukai verčia vaiką vos ne glaustis su juo,programos ir žaidimai greitai nusibostantys.
  Vaikas nori barbės lūpdažio,aš galvoju apie kokius žaislinius baldelius,nes kol kas neįsivaizduoju dar ką,reikės po žaislų parduotuves pavaikščioti.

  emiliukas

 4. 3

  didzioji mergaite is pradziu prase vaikisko fotoaparato,bet paskui uzsimane leles su priedais,kaip ir kitos mergaites.mazasis dar per mazas norams,tai desim piesimo vandeniu kilimeli,o didziajam mini mp3grotuva

  nesvarbu

 5. 3

  sveikute na musu dar trys menesiukai tai nieko nenori:)

  irenuteee

 6. 2

  Mano ''kūdikis'' greit bus du metukai,nieko neprašo,jai viskas patinka ką nuperkam,visada džiaugiasi nauju žaisliuku ar knygute.Kalėdų senelis dar jai, manau, nesuprantamas yra,nors aš jai ir pasakoju apie jį:))

  vitalijus

 7. 2
 8. 2

  Dukrai 5m,tai jau uzsiprase knygu is kuriu galetu mokytis skaityti ir rasyti,o sunui dar tik 1m2men tai manau pirksim kazka is zaislu,dar nesugalvojom :)

  kukuska

 9. 2

  to anonimas: O prie ko cia tas gyrimasis? Beabejo, smagu pasidalinti tokiais dalykais. As dar tik laukiausi, bet jau galiu isivaizduoti ta jausma :)

  Yuki

 10. 1

  lego siemet prasesi,arba zmogaus voro kompiuterio

  nade