• 24ats.

  kaledines dovanos.Dovanojate jas tik seimos nariams?Ar dovanojate jas artimiems draugams,nors kaledu kartu nesvianciate?Ar nebuvote patekia del dovaneliu i nesmagia situacija?

  as dirbu aukle..su mergaites seima l. susibendravome..nors per kaledas neplanuojame buti kartu..manau is mano puses butu grazu padovanoti jiem ir mano aukletinei Kaledu proga kanors..bet taip pat nenoriu ju pastatyti i nepatogia situacija..Pernai pas mane antra kaledu diena lankesi kita drauge..ji dovaneles mum neturejo..nepagalvojo,kad mes dovanosime..jauciau,kad ji pasijaute l.nesmagiai.nenoreciau pastatyti ja taip pat i nepatogia situacija...kaip elgtis?

  FantazijaKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  Kadangi artimuju ratas nemazas gaunas tad tik seimos nariams , nebent kazkur esam pakviesti per sventes , tuomet kazka simbolisko padovanojam , juk tusciom visai neisi.
  Mergytei kazka nedidelio simboliskai nupirk , tevams saldainiu dezute

  Mazute

 2. 1

  draugu nebera tokiu artimu likusiu tai ir nedovanoju.....o del dovanos nesu papuolusi i nemalone situacija.

  Anonimas

 3. 1

  Dovanojam ir artimiausiems draugams dovanėles. Bet yra buvę, kad vienai draugei neturėjau dovanėlės, o ji man turėjo, tai tikrai nesmagi situacija. Manau, jei dažnai bendrauji su draugais, tai kaip ir gražu būtų padovanoti dovanėlę. Tačiau visų gi neapdovanosi, reikia kažkaip atsirinkti.

  VaidaVe

 4. 1

  Dovanojam tik seimos nariams,o visiems kitiems po atvirute ir viskas:)

  Bosiene

 5. 1

  Dovanojam jau kelis mestus tik patiems maziausiams,ie mamoms.Is kitu patys nelabai laukiam,todel ir visiems pridovonoti tai cia ne vienos algos reiktu:D dovanojam ir artimiems draugams.

  Rakolina

 6. 1

  aš dažnai pamąstau, kad tas dovanų vajus kartais būna perdėtas...mes perkam 17 žmonių ir atrodo nėra , kaip sumažint skaičiaus.Nors logiškai galvojant , manau geriau būtų tik šeimos nariams , nes žinom lūkesčius.

  ilgesys

 7. 1

  manau grazios simbolines dovaneles labai faina ir tada nebebaisu, kad kazkas pasijus nejaukiai. Juk nebutina leisti milijonu. Gal koki salikeli ar idomias kojines nupirk.

  1dziuls

 8. 1

  aš tik šeimos nariams perku dovanas, anytai ir vyro sesei ir draugem paciom geriausiom.

  laimike

 9. 1

  Dovanoju tik seimos nariams. Bet jei zinau, kad vaziuosiu kur i svecius ar pas mane kas uzsuks, tai del viso pikto pasiruosiu kokia smulkmenele.

  Imbiere

 10. 1

  Aš sau dovaną pati šiemet pasidovanojau,gavau iš anksto nuo artimųjų ir darbdavių,nei su vienais nešvęsiu.
  dėl darbdavių tikrai nesmagiai pasijaučiau,nes atvažiavo netikėtai ir man ir dukrai atvežė dovanas su kalėdom ir gimtadieniais,dovanojo,nes išvyks pas vaikus į užsienį,kol dar neišvyko galvoju ką jiems padovanoti.jau daugiau nei 10m.dovanojam vieni kitiems,bet kad taip netikėtai lapkričio pradžioje dovanotų dovanas kelis mėnesius į priekį8-I

  emiliukas