• 12ats.

  vaikas nenori valgyt kruopų net spiegia kai paragauja, gal ne taip paruošiu jau nežinau nei ką galvot, patarkit.

  Mums jau greit 6 mėn. Po truputėlį bandau kruopas įsiūlyt (ryžius sumalu kavamale ir išverdu), nieko nesigauna. Bandžiau manus skystesnius irgi nieko. Mes valgom NAN HA mišinėlius, įvairias tyreles, daržoves gaminu pati, o košytę verdu vandenukį ir po to įpilu karvės pieno. Tai gal dėl karvės pieno nevalgo vaikinas. Gal jūs man patarsit kame čia šaknys. Ačiū

  irma1PrimaitinimasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  O tu pabandyk pirma nuo daržovių košės.Pasiūlyk virtos bulvės,morkos,paskui ir mėsytės,o tik vėliau gal kokių 8mėn.kruopas įvest.Aš tai nuo daržovių pradėjau,o paskui jau kruopas įvedžiau.Ir nieko,valgė.Dar gali pabandyti pirktines košytes iš dėžučių,kurias,tik pienuku reikia pabaltinti,o kai kurios yra jau gatavos,reikia,tik vandenuko įpilti ir viskas.Gal vaikui tiesiog trūksta saldumo:)

  vitalijus

 2. 3

  jei valgot HA misinuka, tai kodel karves piena pili? mes ir HA valgom, tai pieno dar ilgai neduosiu. i kose dek nebent misinio, tik ne karves pieno, cia tinka nebent vaikams kurie nealergiski, toleruoja laktoze, bet ir tai nepatartina.
  Pamegink tarkim i avizine koseitarkuot obuoliuko ar banana sutrinti, bus saldziau, skaniau, tai turetu valgyt :)

  Adri

 3. 2

  Gal tiesiog nepatinka. Nemanau kad nevalgo todel, kad kazkaip "ne taip" pagamintum.

  Yuki

 4. 2

  Gal nepatinka,juk vaikai ir atsirenka ko nori valgyti,o ko ne.

  pavasarinuke

 5. 2
 6. 2

  sveikos mamytes. esu uzsiregistravusi siame portale y el pasta atejo mano nikas ir slaptazodis taciaukai noriu prisijunkti neina visada islieku anonimu...ka daryti tokiu atveju?rasau cia nes savo temos sukurt negaliu kad ir prisiregistravusi.....

  Anonimas

 7. 2

  mano ir nevalge mani koses, o kitas ryziu avizu ir miezines kosytes valgo tik su sviestuku. as pirma jas isvirdavau o paskui sumaldavau su blenderiu. ìrktines koses ir gerai valge.

  wiktoriuke

 8. 2

  Jei nenori,tai ir nekisk per prievarta,tiek yra darzoviu kuriu gali paragaut vaikutis,mes kol neisragavom darzovieniu,tai neviriau kruopu,neskubejom mes karves pieno ragaut.Pirmosios koses buvo pirktines.

  grirute

 9. 2

  maniske ir nemego,tai ir neduodavau per prievarta.

  Lulu

 10. 2

  musu mazasis irgi nelabai kruopu namie virtu valgydavo,tai pirkdavau uzpilamas kosytes kruopu.

  nesvarbu