• 12ats.

  7 sav. kudikis miega pavalges diena tik po 30-40min, arba is vis nemiega, gal zinot kaip pailgint mieguti? Buna ir linksmas ir suirzes., pieno netruksta

  rasa555MiegutisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Maniškė irgi ilgai nemiegodavo.Tokie jau tie vaikiukai tokio amžiaus.Gal lauke kiek ilgėliau miegotų,išeitumėte pasivaikščioti,užsiliūliuotų vežimuke:)

  vitalijus

 2. 3

  dabar toks periodas, mums tas pats buvo. Net ir naktį būdavo, kad keldavosi kas 40 min. Nemanau, kad tokio amžiaus kūdikį įmanoma kažkaip priversti ilgiau miegoti :) Tiesiog reikia kažkaip išgyventi šį nelengvą laikotarpį. Kantrybės ir stiprybės :)

  neringutas

 3. 2

  maniskis nemiegojo ir dabar dienom nelabai miega (mums beveik 3 men. Bandem ipratint miegot ilgiau,tai tik pripratinom miegot ant ranku. Dabar kitaip isvis nemiegam. Lauke irgi nemiegam. Guodziuos,kad vaikas nakti miega gerai. Taip kad toki vaikuti turit,tokiu ir reikia dziaugtis. Susigalvokit dienai kazkokios veiklos.

  Anonimas

 4. 2

  reiskia jam ir tiek miego uztenka

  sandi

 5. 2

  mum tokie dalykeliai baigesi kai pradejom duot misinuka nes nebeturiu savo pienuko. vaikas pradejo diena miegot pietu miegelio 2-2.5 val ir dar pora snustelejimu po valanda, nakti keliasi du kartus ismiegojus po 4 val. tiesiog kai vaikas sotus tai ir miegutis ateina :) mum 5 savaites.

  arcita

 6. 2

  normalu,manoji nuo gimimo miega 10-30 min..buvo kaskada ilgiau megodavo o poto vel trumpai..db maniskei 9men tuoi ,tai isvis miega po 10min 2 kart dienoi:D i lauka eikit dazniau ten turetu ilgiau miegot grynam ore

  indraya

 7. 2

  tai normalu,pamenu ir mano buvo ne miegalius

  rasiuksas

 8. 2

  jei taip miega vadinasi jam taip geriau. kol toks mazytis yra ne kazin ka pareguliuosi, dar simta kartu viskas keisis, visokiu dienu ir naktu bus ir tik augant rezimas reguliuojasi kol galiausiai visai nusistovi.

  romantike

 9. 2

  Vaikui augant susireguliuos miegojimo rezimas,tikriausiai daznokai miega,bandykit nors viena miegeli lauke praleisti

  ruta26

 10. 2

  tiksliai negaliu pasakyti, bet tai tesėsi keletą mėnesių, gal porą :) paskui pradėjo miegoti tik vieną kartą per pietus maždaug nuo 40 min. iki 2,5 val.

  neringutas