• 4ats.

  palangos sanatorija gintaras ? as verta ten dabar vaziuoti?

  gal kas buvote sioje sanatorijoje artimiausiu laiku. mano dukryte 2metu po plauciu uzdegimo. internete radau daug blogu - geru atsiliepimu apie sian sanatorija. net nezinau ka daryti . isvykti turetume kita savaite. kokie atsiliepimai butu jusu?

  monaxSanatorijosĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  aš ten nebuvau, bet žadejau važiuoti, ir kelios drauges ten buvo. negirdejau blogu atsiliepimu, patalpos suremontuotos, dar yra drusku kambarys, kuris labai sveika, vandens proceduros, žodžiu girdejau tik gerus atsiliepimus.

  IlonaP

 2. 1

  Kazkada teko buti. Nezinau, gal dabar ten kitaip, nes jau nemazai laiko praejo nuo tada, kai ten buvau... Bet bent jau tada tai tikrai nelabai patiko :)

  Yuki

 3. 1

  Esu labai patenkinta šia sanatorija,šiemet jau važiuosim trečią kartą,gydytojos pasitaikė geros,procedūrų gavome tikrai nemažai,maistas gana neblogas,galima pasirinkti iš kelių patiekalų,kambarius galima pasirinkti iš renovuotų ir ne,renovuotuose yra televizorius.Tiesa mes važiuojame gegužės- birželio mėnesiais,tai laisvalaikį leidžiame prie jūros,parke,o šiuo metu manau privalumas toks,kad bus mažiau žmonių,gal ir procedūrų daugiau skirs.Važiuoti tikrai verta;-)

  debesėlis

 4. 1

  Kiek teko matyti,tai ji dabar renovuota. Manau,kad verta.Vien pajurio oras,ko vertas :)

  Amorsita