• 21ats.

  Vestuvinių dovanų sarašas - kokias naudingas dovanas gavote per savo vestuves? Ką esate dovanoje draugams (originalios dovanos,jų pačių pageidavimu)? TIK NERAŠYKITE KAD GERIAUSIA DOVANA VOKELIS,čia kalba eina apie daiktus.

  LuluVestuvėsĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  kaskada dovanojom vaza su data ir vardais

  sandi

 2. 1

  gavau as visas dovanas vokeli nes buvau perspejusi visus kad dovanos vokeli....

  Anonimas

 3. 1

  juokinga tom, kurios nenori turet senienu,

  raima

 4. 1

  gal ir juokinga, bet senovinis antikvaras yra gal ne tiek naudinga kiek prasminga dovana, kuri simbolizuoja seimos ilgaamziskuma ir testinuma

  raima

 5. 1

  Brolis su zmona,atsimenu,paminejo,jog butent vestuviu dovanose ir pasigedo originalumo...Negrazu neivertinti pinigu vokeliuose,bet sveciai,net ir zinodami,kad pinigu jiems kaip ir netruksta,nepasivargino nors kazka padovanoti subtilaus,kad ir labai nebrangaus...As padovanojau silkines patalynes komplekta ir ranksluosciu rinkini su ju vardais ir vestuviu datos inicialais.Nebuvo labai brangu,praktiska ir siek tiek asmeniskumo.

  geguziukas

 6. 1

  Mes tai savo draugams dovanojome intrumentu rinkini su deze, nes to prase :)

  ZivileN

 7. 1

  Dovanu sarasas? Tokio net nedarem. Bet is naudingiausiu zinoma pinigai, nors prasete to nemineti...:) O siaip man labiausiai drauges dovana- tai 2 kristolo taures sampanui, ranku darbo.Prasmatnios tikrai.Ir tokios ilgos, kad netelpa man ne i viena lentyna.laikau dezuteje:(Tai tokia nedidele, bet labai maloni dovana.Manau, kad puiki dovana vestuviu proga, tai romantiska kelione i siltus krastus, tokia galima susimetus kelioms seimoms padovanot.

  liutukas

 8. 1
 9. 0

  Geriausia, kai jaunavedžiai susikuria savo unikalų dovanų sąrašą, kad ir čia https://kapadovanoti.lt/ ir tada gauna trokštamas dovanas, o svečiai lengva ranka nuperka jų norimus daiktus ar patirtis. Namai lieka švarūs nuo siuvinėtų rankšluosčių ir kitų nereikalingų daiktų. Žodžiu win-win situacija

  Anonimas

 10. 0

  Dovanų sąrašui sudaryti idealiai tiks Norų Saugykla norusaugykla.lt Čia yra galimybė rezervuoti dovaną, todėl išvengsite vienodų dovanų. Taip pat rasite praktiškų patarimų, kaip tą sąrašą sudaryti ir pateikti, kad būtų svečiams pagalba, o ne įpareigojimas.

  Anonimas