Atsakymai

 1. 3

  na manau kad nereiketu,gerai kad vaikuciai tiek gali pabuti su mama ar teciu,o ne su aukle ar kokiam darzelyje...

  daina

 2. 3

  Aš irgi nepritariu, kad biuletėnių padaugės,tai faktas,
  bet už juos irgi pagal naujus įstatymus pirmas trys dienas neapmokės. Ką darys ta mama,kai eidama į darba visada galvos apie vaiką ar kad jis nesusirgtų,o jei susirgs galvos už ką nusipirkti vaistus? pagyvenę žmonės ir kalba,patys norėjote gyventi kaip ES. Ir pirmoj eilėj nukenčia leliukai ir senjorai.

  Deimax

 3. 3

  taip siulo, nepagalvojantys net apie save. ejau su mazyliu pasivaikscioti, sutikau na ne visai kaimyna, bet toje pacioje gatveje gyvenanti vyriski. labai pavydziai man isreze: "gerai vaikus auginti, sedi namie ir dar 2 m. pinigus moka musu uzdirbtus". uzvire kraujas ir isrekiau, kad namie nesedziu, o dirbu 24 val. per para. kai jis nakti miega, mano miegas kaip zuikio. o tas vaikas, kuriam jis "uzdirba" pinigus, jam uzdirbs pensija ir tikrai manau ne 2-jiems metams. kita karta atsiprase, atseit pasake visai nepagalvojes, bet tokiu gal ir visi 14 proc.

  Julanta

 4. 3

  tikrai nereikia trumpinti, manau tie kas siulo trumpinti yra karjeristai..

  gintariuxi

 5. 2

  As labai ramiai i tai ziuriu.. Nes pirmaji vaika galejau auginti tik iki metu. Ta super gerove - auginimas iki dveju atsirado turbut pries penkis metus. Ir visos taip prie to ipratom...

  Jorkaile

 6. 2

  Siūlo tie, kurie visai neturi vaikų, arba, kurių jau vaikai paaugę. Bet dabar jau trumpinti neketina. Užtat mūsų politikai sugalvojo "išeitį", kad reikia sumažinti motinystės išmokas. Taigi, jei ne vienu būdu, tai kitu būdu susirinks pinigėlius iš mamyčių :( Nors gal čia truputį geresnis varijantas, nei metų laiko palikti vaikutį svetimiems.

  trejetukas

 7. 2

  Trenkta galves ka daugiau apie jas pasakysi. Nemasto visai.

  kristulele

 8. 2

  Man būtų labai įdomu pamatyti, kas tuos 14 pros. sudaro. Man rodos, paaugliai, karjeristai ir širdies neturintus piliečiai. Kaip galima palikti tokį mažą padarėlį be mamos? Gyvūnijos pasaulyje ir tai mamos ilgiau pabūna su savo vaikais :)))) Na, kad ir kaip ten būtų, bet du metus tai tikrai būsiu su savo angeliuku, mažiau valgysiu, mažiau sau pirksiu, bet į darželį neatiduosiu :)))

  Irma

 9. 2

  ne nepritariu as,mnau jei nuo metu i lopseli maziuka isleisim tai bus tik daugiau bilietienyje sedet reiks,nei dirbt.

  gudruute

 10. 2

  As ir kaip ir cia visos parasiusios galvoju, kad nereikia trumpinti motinystes atostogu. Kas nori trumpesniu is mamu gali pacios nutraukti, kurios nenori buti su savo vaiku, bet manau jei tokiu ir yra tai mazai. Vaikui geriausia yra mama visame pasaulyje ir niekas jam mamos neatstos. Net kiti seimos nariai neatstos mamos o ka jau kalbeti apie visai svetima aukle...

  Erika_P