Klausimas toms,kurios auginate orchidėjas:))Neradau informacijos apie jų tręšimą.Tad noriu paklausti kaip jas tręšiate?Ar mirkote jas trąšų mišiniu taip,kaip paprastai laistydamos ar pilate į vazonėlį???
Pagaliau nusipirkau trąšas orchidėjoms,jau tikrai labai reikėjo.Tik va kaip tręšti iki galo ir neaišku.Bijau,kad nepermirkinčiau per ilgai su trąšom.Papasakokit kaip Jūs darote:)Iš anksto dėkoju už atsakymus:))

Sarunas
Mazute
vitalijus
ruta26
Vita_321
Bosiene
okse0711
dellta