Atsakymai

 1. 4

  na pirmaiusia materialiai padeciau visiems giminaiciams, tada visokiems seneliu ir vaiku namam, o po to jau leisciau savo seimai... susitvarkyciau nama ir investuociau, i savo versla... o seip miliono laimet visai nenoreciau, man pakaktu ir zymaii mazwesnes sumos :))) o pats esu tos nuomones kad greiciau miliona uzdirbsi, nei laimesi... :D

  poolman

 2. 4

  Lengva pasakyti - investuoti:)) Bet kaip sunku rasti tokią nišą. Jei žinočiau bent jau 90 proc. pelningumą, ir dabar rasčiau iš ko pasiskolinti ir investuoti, kad tai man pinigus uždirbtų. Beje, iš viso geriausias variantas - visą milijoną padėti į banką ir gyventi iš procentų:)))) Bet kad kaip visada, pirmiausia realios skolos kabo:))

  elegancija

 3. 4

  as tai turbut pirkciau nama Lietuvoj,nors pirma manau kad susestume su vyru ir pirma viska apmastytume. :))) vaje kaip noreciau laimet :DD

  redusis

 4. 4

  Chi chi chi, mano panašūs norai !!!!! Ir aš namo noriu. Pinigų dar šuniukui liktų nes vyras pasakė, kad šunį turėsim tik tada, kai namas bus, tai to šuns labiausia ir lauku :)))))

  Irma

 5. 4

  Žiūrint dar kokia valiuta:))) Nes jeigu litais, tai ko gero dar ir neužtektų:)))) Pirmiausia atiduočiau banko skolas ir nusipirkčiau užlikusius pinigus namą. O kadangi dabar namai brangūs, tai ko gero daugiau niekam kitam pinigų ir neliktų.

  elegancija

 6. 3

  nesvarbu, kad infliacija, is milijono net ir keletas menku procenteliu, grynaisiais pavertus, nebloga sumele gaunasi, galima gyvent drasiai.
  O as turbut irgi nusipirkciau didesni buta, savaji isnuomociau ir laukciau kainu pakilimo, likusiu pinigu dali atideciau vaiko ateiciai, taupymo programoms, o dar keleta tukstantuku pasilikciau savo malonumui paislaidaut. Juk reikia ir sau dziaugsmo duoti, o ne tik protingus sprendimus atlikti :))

  Agne

 7. 3

  na as tikrai neislejsciau ju tokiem dalykam kajp namas ar pan:) nusipirkciau kuklu butuka kuris kainuo apie 200 tukstanciu o likusius investuociau,sukurciau savo versla,kad kaip sakoma pinigai darytu pinigelius:) o paskui jau viskas igyvendinama taptu ir namas su baseinu ir gera masina ir kiti dalykai:)

  Doviliuke

 8. 3

  butu neprosali laimeti...tikriausiai investuociau, bet ne LT, nors siuo metu rizika padidejusi. dali skirciau namo statyboms baigti.

  Julanta

 9. 2

  Skaitau, ir matau, kad nemažai yra altruisčių mūsų tarpe:))))) Tik įdomu, kaip būtų iš tikrųjų laimėjus milijoną, kiek tokių realiai paaukotų pinigų:)))) Aš irgi norėčiau pasvajoti apie aukojimą, bet kai finansiniai įsipareigojimai spaudžia, tai mažai kas ir pačiai iš tos 'milijoninės' svajonės lieka:)))) Be to, kaip visada atsiranda neturtingų, blogai gyvenančių giminių ir kitų artimųjų, tai ko gero tikslingiau būtų juos gelbėti iš 'duobės' ir jiems duoti, negu atiduoti labdarai, kuri kartais panaudojama ne visai, kaip mums atrodo, aktualiems reikalams spręsti:)

  elegancija

 10. 2

  Oooooooooooo norai dideli tik kad laimek ta milijona kad nori. :))))))))

  kristulele